Martyna Wojciechowska może być naprawdę dumna! Okazuje się, że jej adoptowana córka spełniła swoje marzenie o śpiewaniu i nagrała własną piosenkę. Gwiazda TVN opublikowała na Instagramie fragment teledysku z udziałem Kabuli, a internauci zachwycili się jej głosem. Posłuchajcie sami, jak śpiewa córka Martyny Wojciechowskiej!

Reklama

Internauci zachwyceni teledyskiem Kabuli

Martyna Wojciechowska adoptowała Kabulę już kilka lat temu. 21-letnia dziś Kabula w przeszłości była jedną z bohaterek programu "Kobieta na krańcu świata" w którym dziennikarka przybliżyła widzom dramat osób chorych na albinizm w Tanzanii.

Pojechałam z ekipą programu „Kobieta na krańcu świata” do Tanzanii, żeby zająć się tematem polowania na ludzi w XXI wieku. Chorzy na albinizm wciąż uważani są tam za osoby obdarzone szczególną mocą. Dlatego z części ich ciał produkuje się magiczne eliksiry i amulety. I to się dzieje naprawdę – ręce czy nogi można kupić od handlarzy i szamanów. Ofiarami ataków padają głównie dzieci i kobiety. Kabula jest jedną z takich ofiar. Napastnicy nie chcieli jej zabić, bo za zabójstwo grozi kara śmierci. Byli więc tak wyrafinowani, że położyli jej rękę na desce i trzema machnięciami maczety odrąbali tę rękę na wysokości ramienia- Martyna Wojciechowska wspominała w rozmowie z "Vivą!".

Martyna Wojciechowska postanowiła pomóc Kabuli, która marzyła żeby w przyszłości zostać prawniczką. Gwiazda TVN nie tylko zebrała środki na jej naukę, ale również postanowiła ją adoptować. Dziś dumna mama pochwaliła się muzycznym talentem swojej córki! Okazuje się bowiem, że Kabula uwielbia śpiewać i właśnie nagrała swój pierwszy teledysk.

TO PIERWSZY OFICJALNY TELEDYSK KABULI!❤️
Kabulka od zawsze była wyjątkowa, chciała się uczyć, zostać prawniczką i... śpiewać.
Choć została tak ciężko doświadczona przez los to
nadal MA ODWAGĘ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA!
A nic nie sprawia Jej takiej przyjemności jak wyrażanie siebie poprzez śpiew!- napisała Martyna Wojciechowska.

Jak na teledysk Kabuli zareagowali internauci?

- Ależ ona ma śliczny głos ????????
- Martyna masz wspalniele uzdolnioną córkę w sumie to obie ????
- BRAWO KABULA????????♥️❤️????????- komentują fani Martyny Wojciechowskiej.

Posłuchajcie sami, jak śpiewa adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej!

Zobacz także

Zobacz także: "Czy poroniłam kiedyś ciążę? Tak" Martyna Wojciechowska zdradziła intymne szczegóły ze swojego życia

Kabula, adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej nagrała piosenkę.

Gwiazda TVN jest dumna z Kabuli!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama