Ola Kowalska

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, pokazała zdjęcie ze szpitala! 

Ola Kowalska

Córka Kasi Kowalskiej, Ola, pokazała pierwsze zdjęcie ze szpitala. 23-letnia Aleksandra przebywa w szpitalu w Londynie od ponad miesiąca, kiedy okazało się, że jest zarażona koronawirusem. Jej stan na początku był bardzo poważny, ale z dnia na dzień Ola czuła się coraz lepiej. 

Ola Kowalska pokazała zdjęcie ze szpitala

O stanie córki w dramatycznym filmie poinformowała pod koniec marca Kasia Kowalska, prosząc swoich fanów o pozostanie w domach. Artystka musiała wyrazić zgodę na intubację córki, co wskazywało na jej poważny stan. W kolejnych dniach Kowalska przekazywała coraz lepsze wiadomości dotyczące stanu zdrowia Oli. Dziś sama córka artystki pokazała pierwsze zdjęcie w sieci. Aleksandra zapozowała podczas wirtualnej rozmowy z wokalistą, Piotrem Ziołą: 

Piotr Zioła jest jedyną osobą, dla której zapozuję nawet będąc w szpitalu - napisała Ola na swoim InstaStories.

Wszystko wskazuje na to, że Ola Kowalska czuje się coraz lepiej. Jak wiadomo, rodzina nie może na razie jej odwiedzić. Wczoraj 23-latka świętowała urodziny, a słynna mama złożyła jej życzenia za pośrednictwem Instagrama:

Sto lat Olu !!! Wszystkiego co najpiekniejsze !!! Wszyscy bliscy i dalecy. Ślą ci moc dobrej energii. Ten dzień spedzasz w szpitalu ale wszyscy jestesmy z Tobą i nasz dzisiejszy koncert dedykujemy Tobie !!! Kochamy Cie ! Mama i Ignacy - napisała Kasia Kowalska.

Oli życzymy dużo zdrowia!

Ola Kowalska pokazała zdjęcie ze szpitala.

Ola Kowalska pokazała zdjęcie ze szpitala

Ola od marca jest w szpitalu w Londynie. W Wielkiej Brytanii córka Kasi studiuje modę.

Kasia Kowalska z córką Olą w czarnych spodniach

 

Więcej na temat Kasia Kowalska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48