Ola Kowalska Ola Kowalska Ola Kowalska Ola Kowalska Ola Kowalska
Ola Kowalska
Instagram
1/5
Ola Kowalska
Instagram

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, na co dzień mieszka w Londynie i doskonale sprawdza się w roli influencerki. Ola prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje już 16,5 tys. followersów! Córka Kasi Kowalskiej bez wątpienia zna się na modzie i ma wyczucie trendów, jej stylizacje zawsze są oryginalne i zwracają uwagę. Nic więc dziwnego, że zdjęcia młodej influencerki przyciągają tłumy na jej profil. Teraz jednak Ola Kowalska zrobiła coś, co sprawi, że będzie o niej głośno! 21-latka opublikowała zdjęcie... topless! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Córka Kowalskiej nie zostawia suchej nitki na ojcu! Jak wspomina spotkanie z nim? "Uciekłam po trzech minutach"

2/5
Ola Kowalska
Instagram

Ola Kowalska codziennie udowadnia, że jest bardzo odważna, o czym świadczą jej stylizacje, fryzury i makijaże. Nie można powiedzieć, że jej styl jest nudny, wręcz przeciwnie! Teraz jednak Ola Kowalska zdecydowała się na bardzo odważny krok i pokazała się bez stanika!

 

Zobacz: Nie tylko Iga Lis! Piękne córki znanych mam robią furorę na Instagramie!

3/5
Ola Kowalska
Instagram

Takiego zdjęcia po Oli Kowalskiej nikt się nie spodziewał! 21-latka pozuje bez stanika. Oczywiście córka artystki zasłania swój biust ręką.

 

Zobacz: "Nie pozwolono mi być jej ojcem" Tata Oli Kowalskiej przerywa milczenie na temat kontaktów z córką i Kasią Kowalską

4/5
Ola Kowalska
Instagram
5/5
Ola Kowalska
Instagram

Uważacie, że publikowanie zdjęć topless na Instagramie to przesada? 

 

Zobacz: Kto dogoni Kasię Sawczuk? Czasu coraz mniej... Wybierz z nami najpiękniejszą nastolatkę w polskim show-biznesie! PLEBISCYT

Więcej na temat Kasia Kowalska Ola Kowalska