Conchita Wurst ma swoją figurę woskową w Madame Tussauds
ONS

Conchita Wurst odsłoniła swoją figurę woskową w słynnym muzeum

Conchita Wurst ma swoją figurę woskową w Madame Tussauds
ONS

Pojawienie się Conchity Wurst podczas zeszłorocznej Eurowizji było ogromnym wydarzeniem, które komentowały media na całym świecie. Śpiewająca "kobieta z brodą" wywołała mieszane uczucia wśród widzów i samych uczestników muzycznego konkursu. Z jej wygraną nie zgadzał się m.in. Donatan, który głośno krytykował Wurst. Zobacz: Donatan o wygranej Kobiety z brodą: Wolę być seksistą niż...

Kontrowersyjna gwiazda pomimo negatywnych komentarzy postanowiła wykorzystać swoje pięć minut. Conchita Wurst pomiędzy koncertami znajduje czas na sesje zdjęciowe oraz prace w roli modelki na wybiegu. Ostatnio mogliśmy oglądać ja podczas pokazu kolekcji Jeana Paula Gaultiera.

Okazuje się, że gwiazda została doceniona przez najsłynniejsze muzeum figur woskowych Madame Tussauds. Figura Wusrt stoi obok największych światowych sław takich jak: Madonna, Victoria Beckham czy Michael Jackson. Na Facebooku Conchita Wurst pochwaliła się zdjęciem z własną podobizną. Figura piosenkarki ubrana jest w identyczną kreacją jaką miała na sobie podczas występów na Eurowizji.

Podobna do oryginału?

Zobacz na Polki.pl: Kobieta z brodą zbije fortunę na wygranej w Eurowizji


 

Mocna sesja Conchity z ciężarną modelką. Zdjęcia robił sam Lagerfeld:

Więcej na temat Conchita Wurst
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22