Zofia Ślotała oblana wodą
ONS

Wśród gwiazd ostatnio zapanowała moda na tzw. splash, czyli wyzwanie, które wrzucają znajomi. Polega ono na tym, że nominowane osoby muszą oblać się wodą w ciągu dwóch dni, w przeciwnym wypadku będą zmuszeni postawić kolację wszystkim nominowanym do zabawy. Wśród uczestników internetowej gry znalazło się też kilku celebrytów. Przypomnijmy: Nowa zabawa celebrytów: oblewają się wodą. Zagrały już w to Klimas i Maffashion

Kolejną osobą, która musiała przyjąć wyzwanie była Zofia Ślotała. Stylistka na tę okazję założyła sukienkę, którą kiedyś na łamach "Party" skrytykowała Joanna Horodyńska:
 

Star Trek na twarzy i Calineczka na głowie. Zofia powinna przed każdym wyjściem wypić filiżankę melisy. Spokój w wybieraniu kolejnej stylizacji z pewnością jej się przyda – pisała na łamach Party stylistka. Miks długich godzin przed prysznicem i lat 50. Dwa odrębne tematy może znalazłbym niż porozumienia, gdyby nie przykują ca wzrok czerń akcesoriów i małej czarnej. Jeśli już wybierać sukienkę przypominającą ceratę w kremowym kolorze, to lepiej nie wprowadzać elementów, które będą od niej mocniejsze.


Ciekawe, kto będzie następny?

Zobacz: Zosia Ślotała o swojej stylizacji: Wyglądam jak pralinka. Horodyńska też oceniła jej strój

 


Urodzinowa impreza Zosi Ślotały: