Party Stories
Ślub od pierwszego wejrzenia
East News
Newsy

Co dalej ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia"? Jest decyzja TVN!

Koronawirus demoluje ramówki popularnych stacji telewizyjnych. Tydzień temu TVN informował o końcu emicji wielu popularnych programów i seriali. A niektóre - jak choćby "Ślub od pierwszego wejrzenia" - miały zostac przeniesione. Jednak, jak ustalił portal WirtualneMedia.pl, sytuacja jest dynamiczna... Co to oznacza dla widzów?

Jak przypomina portal, TVN tydzień temu informował, że z końcem miesiąca zakończy emisję nowych odcinków programów, jak „Kuchenne rewolucje”, „Superwizjer”, „Milionerzy”, czy „Kuba Wojewódzki”, a także seriali, w tym „Kodu genetycznego”, „Chyłki - kasacja” i „Ukrytej prawdy”. Na główną antenę TVN miał za to trafić z TVN7 lubiany przez widzów format „Ślub od pierwszego wejrzenia".

Flesz ewydanie

Zobacz także: Czy przez koronawirusa serial "M jak miłość" zostanie zawieszony? Jest komentarz! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga wstydziła się pokazać Karolowi swoje mieszkanie? Wytłumaczyła, dlaczego oprowadzała go po ciemku!

Gdzie oglądać „Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Okazuje się jednak, że stacja obserwuje nie tylko sytuację, ale i głosy widzów.

TVN jednak nie zdejmie z anteny „Kodu genetycznego”, kolejne premierowe odcinki serialu bez zmian będzie można oglądać w poniedziałki o godz. 21.30. Z kolei premiery „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadal będzie pokazywać Siódemka w dotychczasowym paśmie - czytamy na WirtualneMedia.pl.

„Ślubu od pierwszego wejrzenia” nadal będziemy więc oglądać w piątki o godz. 21. na TVN7.

- Ogromna sympatia widzów do serialu przeważyła, dlatego postanowiliśmy nie przerywać jego emisji. Zmiany w tym paśmie zostały anulowane. „Ślub od pierwszego wejrzenia" pozostanie na antenie Siódemki - tłumaczy w portalu Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Cieszycie się z tej decyzji? Czy wolelibyście „Ślub od pierwszego wejrzenia" na głównym kanale TVN?

Ślub od pierwszego wejrzenia
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!
Instagram/TVN7
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Głosuj na ulubioną parę tej edycji!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to eksperyment. Program wyznaczył sobie za zadanie sprawdzanie czy da się w ciemno, za pomocą specjalnej analizy połączyć ludzi, którzy stworzą trwały związek. W każdym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" swatane są trzy pary, które... widzą się dopiero na ślubnym kobiercu. Wybierz z nami swoją ulubioną parę "Ślub od pierwszego wejrzenia" W programie biorą udział już tylko trzy małżeństwa. Które z nich lubicie najbardziej? Głosujcie w naszym plebiscycie, komu kibicujecie najbardziej. Macie już swoich faworytów?

Które programy i seriale spadają z anteny
TV-Show
Które programy i seriale spadają z anteny przez koronawirusa? Podsumowanie wszystkich stacji! 
Seriale i programy spadają z anteny przez koronawirusa. Które? Co oglądać w telewizji? Co zostaje?

Koronawirus w Polsce odcisnął pięto na każdym aspekcie naszego życia, czyli także rozrywce. Jak wiadomo, do odwołania zamknięte są wszelkie placówki kulturowe, a władze wydały zakaz zgromadzeń. W związku z tym szefostwo wszystkich stacji telewizyjnych oraz producenci musieli podjąć radykalne decyzje w sprawie kontynuacji popularnych seriali i programów, przede wszystkich tych nadawanych na żywo lub kręconych z udziałem publiczności. W ostatnim czasie zmieniły się więc ramówki poszczególnych stacji. Mamy dla Was podsumowanie - co zostaje na antenie, a co spada? Co oglądać? Zobaczcie sami!  Zmiany w ramówce - Polsat Wielkie zmiany rozpoczęły się od zaskakującej, choć zarazem do przewidzenia decyzji Polsatu - w trakcie drugiego odcinka show "Taniec z Gwiazdami" Krzysztof Ibisz ogłosił, że kontynuację programu zobaczymy dopiero jesienią. Przeniesione na jesień zostały również: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz "The Four. Bitwa o sławę". Z ramówki znikną wkrótce seriale "Pierwsza miłość" (na antenie do 16 kwietnia) oraz "Na ratunek 112". Co zostaje w ramówce Polsatu? M.in.: serial "Zawsze warto" serial "W rytmie serca" show "Tylko jeden" serial "Świat według Kiepskich" serial "Przyjaciółki" show "Nasz nowy dom" program "Joke show" Na razie nie zobaczymy w ramówce "Tańca z Gwiazdami".  Zmiany w ramówce - TVN TVN również zarządził wiele zmian w ramówce. Z końcem marca z anteny spadną seriale „Kod genetyczny”, „Chyłka-kasacja” oraz „Ukryta prawda”. Nie zobaczymy również programów „Co za tydzień” z Olivierem Janiakiem, „Kuchennych...

"19 +"
x-news.pl
Newsy
Zmiany w emisji programów „Szkoła”, „19+” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Widzowie będą zaskoczeni!

Wiosenna ramówka dla fanów „Szkoły”, „19+” oraz „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” może być sporym zaskoczeniem. Już w lutym na antenie pojawią się nowe odcinki programów, ale będzie je można zobaczyć wyłącznie na antenie TVN7! Zmienią się też godziny emisji i pojawi się wiele nowości. Zobaczcie... Nowe godziny emisji serialu "Szkoła", "19+"! Na antenie TVN 7 już 24 lutego wystartuje nowa ramówka. Zobaczymy nowe odcinki uwielbianych przez młodych widzów seriali  "Szkoła" i "19+", które znikną z TVN i będzie można zobaczyć je jedynie w Siódemce. O 18.00 widzowie obejrzą "Szkołę", a o 19.00 "19+". Na antenie TVN 7 wrócił też kolejny sezon serialu  „Zakochani po uszy”. To już 3. sezon hitu "Siódemki", od 28 lutego na antenie pojawi się również 4. sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. „Hotel Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej! W wiosennej ramówce pojawią się też nowości. Chodzi oczywiście o nowy format „Hotel Paradise”, który będzie można obejrzeć codziennie o godzinie 20.00. W polskiej edycji prowadzącą została uczestniczka „Top Model” – Klaudia El Dursi , która najwyraźniej wyrasta na nową gwiazdę stacji.  Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza - dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy - mówi Kasia Mazurkiewicz, szefowa Siódemki.  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner