Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP
East News

Co Agata i Andrzej Dudowie przekazali na WOŚP? Tego nikt się nie spodziewał! Pokazali dystans do siebie?

Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP
East News

Andrzej i Agata Dudowie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To już kolejny raz kiedy prezydent zdecydował się przekazać gadżety na fundację Jerzego Owsiaka. Rok temu internauci mogli licytować narty Dudy z jego podpisem. Ostatecznie licytacja zakończyła się na sumie 17 tysięcy złotych. Tym razem będziecie mogli kupić spinki do mankietów.

 

Okazuje się, że w szlachetną akcję zdecydowała włączyć się również żona Andrzeja Dudy. Nie dość, że Pierwsza Dama pokazała wielkie serce, to jeszcze wykazała się poczuciem humoru i sporym dystansem. Dlaczego? Otóż Agata Duda przekazała na aukcję swoje słynne zdjęcie, które zostało wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. To właśnie wtedy jeden z fotografów relacjonujących imprezę uchwycił moment, kiedy Agata Duda w zabawny sposób wita się z biskupami. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem, a Pierwsza Dama stała się bohaterką wielu śmiesznych memów.

 

O wsparciu WOŚP i przekazaniu gadżetów na aukcję Andrzej i Agata Dudowie poinformowali za pośrednictwem Facebooka. Na profilu Kancelarii Prezydenta RP pojawiły się fotografie prezydenckiej pary. Zobaczcie sami!

 

Podoba Wam się postawa Agaty Dudy, która przekazuje na licytację swoje zabawne zdjęcie? My trzymamy kciuki, żeby aukcja przyciągnęła wiele osób, dzięki czemu na konto WOŚP trafi jak największa suma pieniędzy.

 

Zobacz także: TVP nie chciała transmitować WOŚP?! Teraz Jacek Kurski wysłał oficjalne pismo do Owsiaka! Co napisał?

 

Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP.

Andrzej i Agata Dudowie wspierają WOŚP
Facebook

Pierwsza Dama przekazała na aukcję swoje zdjęcie.

Agata Duda przekazała swoje zabawne zdjęcie na aukcję WOŚP
Facebook

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51