Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP
East News
Newsy

Co Agata i Andrzej Dudowie przekazali na WOŚP? Tego nikt się nie spodziewał! Pokazali dystans do siebie?

Pierwsza Dama bardzo nas zaskoczyła!

Andrzej i Agata Dudowie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To już kolejny raz kiedy prezydent zdecydował się przekazać gadżety na fundację Jerzego Owsiaka. Rok temu internauci mogli licytować narty Dudy z jego podpisem. Ostatecznie licytacja zakończyła się na sumie 17 tysięcy złotych. Tym razem będziecie mogli kupić spinki do mankietów.

 

Okazuje się, że w szlachetną akcję zdecydowała włączyć się również żona Andrzeja Dudy. Nie dość, że Pierwsza Dama pokazała wielkie serce, to jeszcze wykazała się poczuciem humoru i sporym dystansem. Dlaczego? Otóż Agata Duda przekazała na aukcję swoje słynne zdjęcie, które zostało wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. To właśnie wtedy jeden z fotografów relacjonujących imprezę uchwycił moment, kiedy Agata Duda w zabawny sposób wita się z biskupami. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem, a Pierwsza Dama stała się bohaterką wielu śmiesznych memów.

 

O wsparciu WOŚP i przekazaniu gadżetów na aukcję Andrzej i Agata Dudowie poinformowali za pośrednictwem Facebooka. Na profilu Kancelarii Prezydenta RP pojawiły się fotografie prezydenckiej pary. Zobaczcie sami!

 

Podoba Wam się postawa Agaty Dudy, która przekazuje na licytację swoje zabawne zdjęcie? My trzymamy kciuki, żeby aukcja przyciągnęła wiele osób, dzięki czemu na konto WOŚP trafi jak największa suma pieniędzy.

 

Zobacz także: TVP nie chciała transmitować WOŚP?! Teraz Jacek Kurski wysłał oficjalne pismo do Owsiaka! Co napisał?

 

Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP.

Andrzej i Agata Dudowie wspierają WOŚP
Facebook

Pierwsza Dama przekazała na aukcję swoje zdjęcie.

Agata Duda przekazała swoje zabawne zdjęcie na aukcję WOŚP
Facebook

WOSP zajawka
Newsy
Pomagaj razem z WOŚP, politykami i gwiazdami! Zebraliśmy dla Was najciekawsze aukcje!
Pomagaj razem z WOŚP, politykami i gwiazdami! Zebraliśmy dla Was najciekawsze aukcje!

Co można wylicytować?

Fotka Agaty Dudy
Newsy
Rekordowa cena za zdjęcie z Agatą Dudą na aukcji WOŚP! Nie uwierzycie, za ile poszło...
Robi wrażenie...

Kwota wręcz niebotyczna! Zakończyła się licytacja zdjęcia, które Agata Duda przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwsza Dama przekazała na aukcję słynną fotkę ze Światowego Dnia Młodzieży, która stała się obiektem żartów w sieci. Zdjęcie wylicytowano za... 200 tysięcy złotych!    Zobacz:  Zdjęcie z Agatą Dudą na Światowych Dniach Młodzieży stało się hitem sieci! Zobaczcie dlaczego! ;)   Ile zapłacono za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP? Za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP zapłacono aż 200 tysięcy złotych! Właśnie przed chwilą zakończyła się aukcja na charytatywni.allegro.pl Wylicytował je internauta, którego dane nie są znane. To może być absolutny rekord tegorocznego finału WOŚP. Warto wspomnieć, że spinki, które przekazał Andrzej Duda zostały wylicytowane za.. 6 766 złotych.   Pierwsza Dama udowodniła, że ma wielki dystans do siebie, a jak widać, internauci to docenili! Z kolei prezydent podziękował wszystkim za wsparcie akcji Jurka Owsiaka na Twitterze!    Zobacz także:  Po 16-sekundowej wzmiance o WOŚP w "Wiadomościach" Krzysztof Ziemiec komentuje: "Został wydany na mnie wyrok   Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowano za 200 tysięcy!   Spinki Andrzeja Dudy zaś za... 6766 zł.    Fotka z Agatą Dudą zrobiła furorę, także na aukcji WOŚP   Kancelaria prezydenta podziękowała za wsparcie WOŚP!

Agata Duda
East News
Newsy
Agata Duda przekazała ważny element garderoby na zbiórkę WOŚP. Piękny gest pierwszej damy
Agata Duda i Andrzej Duda wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwsza Dama przekazała suknię z intronizacji Cesarza Japonii a Prezydent koszulkę oraz zdjęcie z Nordic Walkingu.

Agata Duda i Andrzej Duda ponownie wsparli aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 28. finał odbędzie się już 12 stycznia 2020 roku. Para prezydencka, podobnie jak w poprzednich latach, przekazała na ten cel elementy swojej garderoby. Co konkretnie będzie można wylicytować?  Zobacz także:   Jolanta Kwaśniewska ocenia Agatę Dudę! Dość chłodno... Andrzej Duda i Agata Duda wspierają WOŚP Para prezydencka od samego początku bardzo prężnie angażuje się w działalność charytatywną. Andrzej i Agata Dudowie wpierają również Jurka Owsiaka, oddając na licytacje cenne przedmioty, nierzadko takie, które tworzą ważną historię. Nie inaczej jest w tym roku. Prezydent oraz pierwsza dama ofiarowali elementy swojej garderoby.  Kancelaria Prezydenta oficjalnie poinformowała, że w ramach aukcji tegorocznego finału WOŚP będzie można wylicytować wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta specjalnie przez Dorotę Goldpoint dla pierwszej damy na uroczystość związaną z intronizacją Cesarza Japonii. Biało-złota kreacja nawiązywała do kultury Japonii. Z kolei prezydent przekazał koszulkę, w której wziął udział w w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji” oraz zdjęcie z tej imprezy. Wesprzecie w tym roku zbiórkę 28. finału WOŚP, a może weźmiecie udział w licytacjach przekazanych przedmiotów?  Pierwsza Dama podarowała na licytację #WOŚP wieczorową, żakardową suknię, która została uszyta na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Jego Cesarskiej Mości Cesarza Japonii Naruhito. https://t.co/kQVUVozaVJ pic.twitter.com/nM3H7bIR9a — Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) 1 stycznia 2020 Prezydent przekazał w tym roku #WOŚP koszulkę, w której wziął udział w marszu Nordic Walking „TAK dla...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner