Bukiet Joanny Przetakiewicz dla Beyonce
AKPA/Facebook

Drogi prezent od Przetakiewicz jest już w garderobie Beyonce [UPD]

Bukiet Joanny Przetakiewicz dla Beyonce
AKPA/Facebook

Wczoraj pisaliśmy wam, że Joanna Przetakiwicz szykuje dla Beyonce specjalny prezent. Dyrektor Kreatywna La Manii na swoim blogu zamieściła zdjęcie pięknego kufra, do którego zapewne schowała jedną z kreacji swojego domu mody. Niedawno bizneswoman pochwaliła się na Facebooku, że prezent dla światowej gwiazdy czeka już w jej garderobie. Zobacz: Przetakiewicz wręczy Beyonce kosztowny prezent

Przetakiewicz do przesyłki dołączyła piękny bukiet z wielobarwnych róż, a także odręcznie napisany list. Sama Bizneswoman na swoim blogu napisała, że pomimo złej pogody nie może doczekać się dzisiejszego koncertu Beyonce. Ciekawe czy po koncercie obu paniom uda się choć przez chwilę porozmawiać.

Myślicie, że Beyonce spodobają się projekty La Manii i w którejś z kreacji wystąpi publicznie? Dla Joanny Przetakiewicz byłby to jeden z większych sukcesów. Jej marka z pewnością umocniłaby pozycję na światowym rynku mody.

Aktualizacja: Joanna Przetakiewicz na swoim Facebooku pokazała jak wygląda sukienka zaprojektowana specjalnie przez La Manię dla Beyonce. Ładna?

Sukienka La Mania for Beyonce


Zobacz: Brytyjska gwiazda na czerwonym dywanie w kreacji La ManiiTak mieszka Joanna Przetakiewicz w Londynie:

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz Beyonce
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03