Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

Meghan Markle ZMIENIŁA SIĘ, kiedy została gwiazdą! W gorzkich słowach wypowiedział się jej brat...

Meghan Markle i Harry na wakacjach z Clooneyem i żoną!

Niemal codziennie na jaw wychodzą informacje, godzące w wizerunek Meghan Markle, kiedy nie była tak sławna jak obecnie. Ostatnio pisaliśmy o tym, że gwiazdorzyła na planie nagraniowym, a teraz głos zabrał jej brat, nie zostawiając na niej suchej nitki! Myślicie, że mówi prawdę, czy po prostu jej zazdrości?

 

"Czuje, że jest ponad wszystkimi" - ostre słowa brata Meghan!

 

Thomas Markle Junior udzielił wywiadu dla Daily Mail. Dowiadujemy się z niego, że zanim Meghan pojawiła się w serialu "W garniturach", byli cały czas w kontakcie. Poświęcał jej wiele czasu, a kiedy ona nie mogła znaleźć chwili dla niego, denerwował się. Po sukcesie nie potrzebowała go już tak bardzo jak wcześniej.

 

Mężczyzna uważa, że siostrze delikatnie mówiąc - uderzyła "sodówa do głowy" i m.in. przez to jej relacje z ojcem tak bardzo się pogorszyły:

Od kiedy jest w Hollywood [...] celebrytką, bardzo się zmieniła. Czuje, że jest ponad wszystkimi, a teraz nawet jeszcze wyżej - czytamy. 

Wy również uważacie, że sława zmieniła księżną? Nam trudno w to uwierzyć...

 

Polecamy: Ojciec Meghan Markle znowu atakuje! Tym razem dostało się całej rodzinie królewskiej. Królowa zareaguje?!

 

Meghan Markle z mamą.

East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13