East News

Borys Szyc świętował niedawno urodziny... na trzeźwo

East News

Borys Szyc 4 września obchodził 37. urodziny. Aktor ostatnio ma dobrą passę. Borys gra w zagranicznych produkcjach, a także dużo trenował, by zagrać rolę kultowego artysty Tadeusza Kantora. Borys schudł, przestał chodzić na bankiety, zniknął z salonów...

Borys Szyc zmienił się. W dniu swojego święta napisał na Instagramie, że świętuje nie tylko swoje urodziny, ale też rok, odkąd przestał pić. Bilans zysków i strat? Wpis jest emocjonalny, okazuje się, że wielu tak zwanych przyjaciół zniknęło wraz z odstawieniem procentów, ale Szyc jest z tego powodu szczęśliwy! Co napisał?

37. Wznoszę toast wodą. Minął rok. Przepraszam za dawne błędy. Uczcie mnie, nie oceniajcie. Dzięki za prawdziwych przyjaciół. Dziękuję też za tych, którzy zniknęli wraz z procentami oraz brakiem "sławy" i pytań "kto płaci". Trzymajcie się swojej pasji. Ciągle żyję. Gotów do działania. T. Kantor - czytamy na Instagramie Borysa Szyca.

Jednak niedawno Borys Szyc pokazał się na kilku eventach, a jednym z nich była promocja... cydru. Ale wierzymy, że go nie pił.

Borysowi Szycowi życzymy wszystkiego dobrego i kolejnego dobrego roku, bez procentów.

 

Więcej na temat Borys Szyc
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36