Sara Mannei o nienawiści
ONS

Sara Mannei ma problem z mediami? Żona Boruca żali się na blogu

Sara Mannei o nienawiści
ONS

Sara Mannei pojawiła się w polskim show-biznesie stosunkowo niedawno, ale szybko zdobyła popularność której mogą jej pozazdrościć inne celebrytki. Żona Artura Boruca wzbudza mnóstwo kontrowersji, głownie ze względu na eksponowanie swojej zamożności. Na fali sławy otrzymała nawet propozycję poprowadzenia programu w Polsacie. Przypomnijmy: Sara Mannei przebiła kandydatki w walce o prowadzenie dużego show 

Poza bywaniem na salonach, Mannei zajmuje się także prowadzeniem bloga, gdzie prezentuje swoim czytelniczkom modne stylizacje. Czasem jednak porusza tematy odbiegające od mody. Niedawno pożaliła się, że jest zdziwiona tym, jak media rozdmuchują najmniejszą nawet rzecz i skupiają się na rzeczach nieistotnych.
 

Tyle złego dzieje się obecnie na świecie, a media wciąż największą uwagę poświęcają sprawom błahym , nic nie znaczącym w obliczu ogromu bólu i niesprawiedliwości jaka dzieje się wokół.. Zalewa nas fala nienawiści skutecznie podkręcanej przez portale plotkarskie, nawet sprawy najbardziej oczywiste i tragiczne zostają skwitowane jakimś przekleństwem czy obelgą urągając czci i godności niewinnych ludzi ale przede wszystkim odbierając nam, zwyczajnym ludziom wiarę w drugiego człowieka - czytamy.
 

Sara będąc w show-biznesie musi liczyć się z tym, że jest teraz na świeczniku. Myślicie, że uda jej się znieść presję i ciągłe zainteresowanie kolorowych gazet?

Zobacz: Boruc pokazał intymne zdjęcie Mannei: "Czyż ona nie jest piękna?" 

Bajeczny ślub Sary Mannei i Artura Boruca:

Więcej na temat Sara Mannei Artur Boruc
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10