Beata Tadla znalazła nową pracę! Okazuje się, że była gwiazda TVP rozpoczęła współpracę z nową agencją produkcyjno-szkoleniową Kolektyw Medialny. Zaledwie kilka tygodni temu założył ją kolega Beaty Tadli - Adam Feder, który podobnie jak ona rozstał się z pracą przy Woronicza. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, dziennikarka w nowej pracy będzie prowadzić treningi dobrego mówienia.

Reklama

Firma ta zajmuje się m.in. produkcją oraz promocją filmów reklamowych i korporacyjnych, szkoleniami medialnymi, warsztatami dotyczącymi wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych - czytamy na portalu.

Wygląda więc na to, że od momentu odejścia z TVP Beata Tadla wcale nie narzeka na brak pracy. Ostatnio informowaliśmy, że dziennikarka prowadzi wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim i wciąż dostaje propozycje współpracy od kolejnych uczelni. Beata Tadla zajęła się także własną edukacją i kończy studia podyplomowe na kierunku kształcenia głosu i mowy. Jak widać, ta wiedza z pewnością przyda się teraz dziennikarce w nowej pracy!

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał fragment show- zobacz za co Beata Tadla rzuciła się na Norbiego! WIDEO

Zobacz także

Beata Tadla dostała nową pracę.

Reklama

Gdzie teraz będzie pracować?

Reklama
Reklama
Reklama