Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Beata Tadla o zwolnieniu Jarosława Kreta
Newsy

Beata Tadla i Jarosław Kret są najsłynniejszą bezrobotną parą w Polsce? Co dalej z ich karierą?

Beata Tadla i Jarosław Kret są najsłynniejszą bezrobotną parą w Polsce? Co dalej z ich karierą?

Beata Tadla i Jarosław Kret są bezrobotni! Najpierw, po 4 latach pracy z TVP zwolniono Tadlę, teraz stacja rozstała się z Kretem. Jak donosi najnowszy "Flesz", dziennikarz nie spodziewał się, że straci pracę z dnia na dzień. Jak to się stało? Po prostu w lipcowym grafiku nie znalazł swojego nazwiska.

Jak teraz sobie poradzą?

Piszą, że jesteśmy najsłynniejszą bezrobotną parą - żartuje Kret i dodaje: Traktuję to zwolnienie jako szansę od losu. Kończę właśnie książkę o Ziemi Świętej. Myślę też o tym, aby wrócić do robienia programów o podróżach - przyznał w rozmowie z "Fleszem".

A co z Beatą Tadlą? Dziennikarka nie zamyka się na telewizję. Podobno dostała kilka propozycji i ciągle je rozważa. Poza tym pisze książkę o kulisach pracy w TVP, prowadzi szkolenia z dobrego mówienia, a po wakacjach zaczyna zajęcia ze studentami dziennikarstwa. Na razie jednak para chce odpocząć i wyjechać z synami na zasłużone wakacje. Złośliwi plotkują, że ich uczucie nie przetrwa próby czasu, zwłaszcza teraz, kiedy stracili główne źródło dochodu. Ale Jarosław Kret ucina te spekulacje!

Wspieramy się nawzajem. Oboje przeszliśmy przez to samo. Ktoś jednego dnia przekreślił tyle lat naszej ciężkiej pracy - wyznał Kret.

Więcej w najnowszym "Fleszu"!

 

Beata Tadla i Jarosław Kret są dla siebie wsparciem w trudnych chwilach.

Beata Tadla, Jarosław Kret
East News

Dziennikarska para nie zamyka się na telewizję, ale nie wyklucza też pracy w Internecie.

Beata Tadla i Jarosław Kret
Bartek Wieczorek/LAF AM

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Beata Tadla o zmianach w TVP
Newsy
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...
Czy Beata Tadla po zwolnieniu z TVP będzie miała kłopoty finansowe? Ma z Jarosławem Kretem duży kredyt do spłacenia...

Beata Tadla została zwolniona z TVP. To może oznaczać kłopoty finansowe dziennikarki. Jak informuje "Na żywo",  Beata Tadla i Jarosław Kret mogą mieć problem ze spłatą kredytu, który ponoć wynosi 860 tysięcy złotych! Tadla i Kret zaciągnęli go, by kupić i wykończyć 160-metrowy segment koło Warszawy. Na razie Kret ponoć pociesza swoją partnerkę po stracie pracy, którą naprawdę kochała. Jarek robi wszystko, by podnieść Beatę na duchu. Stara się odciążać ją w obowiązkach, dogląda robót przy powstawaniu ich domu. Wie, że jego ukochana uwielbiała swoją pracę, że wkładała w nią całe serce. I trudno pogodzić mu się z tym, że kompetencje tak znakomitej dziennikarki są kwestionowane – można przeczytać w "Na Żywo". Z Telewizji Polskiej zostali zwolnieni już m.in.  Hanna Lis , Piotr Kraśko , Jarosław Kulczycki , Justyna Dobrosz-Oracz czy Piotr Maślak . I podobno to jeszcze nie koniec. Czy Jarosław Kret , który głównie zajmuje się tam pogodą i programami podróżniczymi ma się czego obawiać?   Zobacz także: "Zabrano mi coś, co naprawdę kochałam..." Beata Tadla w szczerym wywiadzie o zwolnieniu z TVP   Beata Tadla i Jarosław Kret na jesiennej ramówce TVP:   Beata Tadla i Jarosław Kret od jakiegoś czasu planowali ślub   Beata Tadla była związana z TVP i Wiadomościami od listopada 2012 roku:      

Beata Tadla o zwolnieniu Jarosława Kreta
Newsy
Jarosław Kret zwolniony z TVP! Beata Tadla jest załamana: "Dobra zmiana zamiotła go bez słowa…"
Zdradziła kulisy zwolnienia jej ukochanego!

Beata Tadla właśnie poinformowała, że Jarosław Kret został zwolniony z Telewizji Polskiej. Po 14 lat pracy po prostu nie wpisano go do następnego grafiku. Jarek właśnie się dowiedział, że nie ma go w grafiku. Od koleżanki, nie od szefów. Dyrektor nie znalazł czasu, by mu podziękować. Standardy BBC! Jarek Kret pracował w TVP od 14 lat. Był jedną z najważniejszych twarzy tej telewizji. Najlepiej ocenianą w rankingach osobowości telewizyjnych. Szefostwa TVP nie stać nawet na godne pożegnanie jednej ze swoich największych gwiazd . Jarek Kret już nie powie Państwu, jaka będzie pogoda. Dobra zmiana zamiotła go bez słowa… - napisała Beata Tadla na Twitterze.   Pół roku temu podziękowano Beacie Tadli za pracę w TVP. Ale Beata Tadla została zwolniona elegancko i grzecznie. Jarosław Kret nie miał tego szczęścia. Będzie Wam brakować Kreta w prognozie pogody?   Zobacz także: Żona Kamila Durczoka broni męża i atakuje Beatę Tadlę: "Dziennikarz musi być odporny na różne opinie"   Beata Tadla i Jarosław Kret niedawno zamieszkali razem w swoim nowo wybudowanym domu.   Jarosław Kret i Beata Tadla o trzech lat tworzą udany związek.

Beata Tadla, Jarosław Kret
ONS
Newsy
Beata Tadla i Jarosław Kret spędzą święta w nowym domu! Mamy jego zdjęcie i znamy cenę. Kwota powala...
Beata Tadla i Jarosław Kret spędzą święta w nowym domu! Mamy jego zdjęcie i znamy cenę. Kwota powala...

Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkają już w nowym domu. Para od dawna przygotowywała się do tej ważnej zmiany w ich życiu. Odkąd Beata Tadla straciła pracę w Telewizji Polskiej, dziennikarka sporo czasu poświęciła na urządzanie i dopieszczanie wnętrza swojego wymarzonego gniazdka. Jakiś czas temu pochwaliła się na Facebooku zdjęciem z biblioteki, w której zgromadziła imponującą ilość książek. Jak donosi "Super Express", para zamieszkała już w swoim nowym domu. Przed Tadlą i Kretem pierwsze święta na swoim! Dom Beaty Tadli i Jarosława Kreta Do tej pory Beata Tadla i Jarosław Kret mieszkali w mieszkaniu dziennikarki. Jednak gdy ich zawiązek stał się poważny, para podjęła decyzję o wspólnym zakupie segmentu pod Warszawą. Ich nowe lokum znajduje się na luksusowym osiedlu. To 160-metrowy segment w kolorze białym z pięknym czerwonym dachem. Ten piękny dom kosztował parę aż... 860 tysięcy złotych! Zobaczcie, jak wygląda dom tej znanej pary. Mamy zdjęcie! Trzymamy kciuki, by Beata Tadla i Jarosław Kret byli szczęśliwi w nowym domu!   Zobacz też: Beata Tadla dostała propozycję pracy od dużej stacji! Wróci do telewizji już wiosną?   Beata Tadla i Jarosław Kret już wkrótce zamieszkają w nowym domu pod Warszawą. Ich dom to 160-metrowy segment na luksusowym osiedlu.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner