Beata Kozidrak zwolniła męża? Liderka "Bajmu" rusza w nową, wielką trasę koncertową "Bingo Tour", która zapowiada jej nową płytę. Okazuje się, że przedsięwzięcie jest na tyle duże, że jej mąż i menadżer, Andrzej Pietras, nie dałby rady sam się tym zająć. Dlatego też Beata Kozidrak zatrudniła nową agencję koncertową. O rozstaniu z Pietrasem nie ma jednak mowy.

Reklama

Beata Kozidrak pracuje z menadżerką Dody!

Plotki o kryzysie w małżeństwie Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa krążą w mediach już od dawna. Artystka konsekwentnie odmawiała komentarza w tej sprawie, ale kiedy doniesienia się nasiliły, wydała oświadczenie zapewniając, że wszystko jest pomiędzy nimi w porządku. Prasa jednak wie swoje. W związku z nowym singlem Beaty i Bajmu - "Bingo", nową trasą koncertową "Bingo Tour" i nadchodzącą płytą, pojawiły się spekulacje, że Kozidrak zwolniła męża z roli menadżera. Gwiazda zdementowała te plotki w rozmowie z "Party":

Przy solowych projektach pracuję z Moniką Kordowicz. Nie wiem, kto rozpuszcza plotki o kryzysie moim i męża. Nic się nie zmieniło - zapewnia Beata Kozidrak.

Na razie wokalistka ma sporo pracy. Już we wtorek wchodzi na plan zdjęciowy nowego teledysku do utworu "Bingo". Wciąż jest w trasie - już 14 lutego zagra m.in. w Warszawie! Jak widać, wszystko układa się doskonale!

Zobacz także: Wymarzony Sylwester Beaty Kozidrak: "Trzy noce pod kołdrą w górach!". A z kim?!

Zobacz także

Nowy utwór Beaty Kozidrak - "Bingo".

Beata Kozidrak zapewnia, że w jej małżeństwie jest wszystko w porządku.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nadal pracują razem.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama