Beata Kozidrak w cekinowym garniturze
newspix.pl

Beata Kozidrak w cekinowym garniturze za 2 tys. zł błyszczała na Gali Mistrzów Sportu!

Beata Kozidrak w cekinowym garniturze
newspix.pl

Beata Kozidrak była gościem specjalnym podczas 86. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat. Gwiazda na scenie pojawiła się razem z Grzegorzem Hyżym i dali świetny występ, a artystka zachwyciła swoją stylizacją. Na Gali Mistrzów Sportu Beata Kozidrak postawiła na cekinowy garnitur polskiej marki Aggi. To doskonała alternatywa dla wieczorowej sukienki. Sami spójrzcie!

Beata Kozidrak w cekinowym garniturze Aggi za 2,380 zł!

Tegoroczna gala Mistrzów Sportu była inna niż wszystkie. Uczestnicy musieli zostać przebadani na obecność koronawirusa, a na sali siedzieli nie przy okrągłych stolikach, ale na oddalonych od siebie fotelach. Jednak fakt, że na imprezie pojawiły się największe nazwiska świata sportu sprawił, że na chwilę mogliśmy przenieść się na czerwony dywan, jaki wszyscy pamiętają jeszcze sprzed roku.

Gościem specjalnym na Gali Mistrzów Sportu była Beata Kozidrak. Artystka, która często zaskakuje swoimi scenicznymi kreacjami tym razem postawiła na elegancki wieczorowy garnitur z cekinów polskiej marki Aggi, który kosztuje 2,380 zł. Każdy z elementów zestawu można kupić oddzielnie. Za marynarkę zapłacimy 1,490 zł, a spodnie kosztują 890 zł. 

Tylko spójrzcie na stylizację Beaty Kozidrak! 

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu. Gwiazda zachwyca w zielonej sukni Dolce & Gabbana za 7 tys. zł! 

Beata Kozidrak w cekinowym garniturze na Gali Mistrzów SPortu
newspix.pl

Cekinowy garnitur marki Aggi prezentuje się bardzo efektownie. To idealna alternatywa dla wieczorowej stylizacji!

Cekinowy garnitur Aggi.
Mat. prasowe

Występ Beaty Kozidrak i Grzegorza Hyżego obejrzycie tutaj!

 

 

 

Więcej na temat Beata Kozidrak garnitur
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43