Beata Kozidrak dostała pączki od Magdy Gessler
Newsy

Beata Kozidrak śpiewa nowy hit dla Magdy Gessler! To trzeba zobaczyć! WIDEO

Beata Kozidrak śpiewa nowy hit dla Magdy Gessler! To trzeba zobaczyć! WIDEO

Beata Kozidrak podziękowała Magdzie Gessler śpiewająco za słodkości, które otrzymała na plan teledysku! Z okazji tłustego czwartku wszyscy dziś zajadają paczki i faworki (mamy przepis Magdy Gessler!), również liderka Bajmu. Zobaczcie, jak podziękowała Magdzie za prezent!

Sylwester z Polsatem 2021/2022: Tak będzie wyglądał występ Beaty Kozidrak! Mamy nagranie z próby!

Co zaśpiewała Beata Kozidrak Magdzie Gessler?

Niedawno odbyła się premiera piosenki Beaty Kozidrak i Bajmu - "Bingo", gdzie w refrenie Beata śpiewa: "O mama, o mama, nie chce tak jak Ty być sama". Specjalnie dla Magdy Gessler Kozidrak zmieniła ten fragment na: "O Magda, o Magda, może byś go ze mną zjadła"? Nagranie już robi furorę w sieci! Nie wiedzieliśmy, że dwie najpopularniejsze obecnie blondynki w naszym kraju (nie zapominamy oczywiście o Dodzie, chociaż wokalistka na razie zdecydowała się na zieleń na głowie) mają ze sobą taki dobry kontakt.

 

Zobaczcie koniecznie!

 

Zobacz: Magda Gessler wyznaje miłość na Facebooku! Kto zdobył serce gwiazdy TVN?

 

Beata Kozidrak śpiewa Magdzie Gessler!

 

 

#beatakozidrak# wcześnie nagrywania teledysku :) #slodkislony #magdagessler

Film zamieszczony przez użytkownika @magdagessler_official

 

Magda Gessler wysłała pączki Beacie Kozidrak.

Magda Gessler w białym płaszczu z futerkiem
EastNews

Beata Kozidrak zachwala pączki Beaty Kozidrak.

Beata Kozidrak w różowym futrze

 

Teledysk Beaty Kozidrak Bingo_
Newsy
Już jest! Teledysk Beaty Kozidrak i Bajmu do piosenki Bingo! WIDEO
Już jest! Teledysk Beaty Kozidrak i Bajmu do piosenki Bingo! WIDEO

Już jest! Nowy teledysk Beaty Kozidrak i Bajmu do piosenki "Bingo", która stała się wielkim przebojem w radiu. Klip do piosenki Beaty Kozidrak jest bardzo wzruszający. Wokalistka wciela się w postać kobiety, która pragnie zmian w swoim życiu, ponieważ nie chcę być sama, tak jak... mama! (ref. "O mama, o mama, nie chcę tak jak Ty być sama"). Teledysk Bingo Beaty Kozidrak już w sieci Beata Kozidrak 14 lutego ruszyła w trasę koncertową "Bingo Tour". Będzie koncertowała po największych miastach w Polsce, a bilety sprzedają się jak świeże bułeczki! Czy klip do piosenki "Bingo" przypadnie do gustu fanom grupy? Jesteśmy pewnie, że tak. Tak delikatnej i subtelnej Beaty jeszcze nie widzieliśmy.   Podoba się Wam klip Beaty i Bajmu?   Zobacz także: Młody wokalista wystąpi na koncercie z Beatą Kozidrak! Domyślacie się który?   Beata Kozidrak i Bajm - teledysk "Bingo". Beata Kozidrak w klipie Bingo. Beata Kozidrak w klipie Bingo.

Beata Kozidrak zwolniła męża?
Newsy
Beata Kozidrak zwolniła męża? Wiemy, jak jest naprawdę!
Kto teraz zajmie się jej karierą?

Beata Kozidrak zwolniła męża? Liderka "Bajmu" rusza w nową, wielką trasę koncertową "Bingo Tour", która zapowiada jej nową płytę. Okazuje się, że przedsięwzięcie jest na tyle duże, że jej mąż i menadżer, Andrzej Pietras, nie dałby rady sam się tym zająć. Dlatego też Beata Kozidrak zatrudniła nową agencję koncertową. O rozstaniu z Pietrasem nie ma jednak mowy. Beata Kozidrak pracuje z menadżerką Dody! Plotki o kryzysie w małżeństwie Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa krążą w mediach już od dawna. Artystka konsekwentnie odmawiała komentarza w tej sprawie, ale kiedy doniesienia się nasiliły, wydała oświadczenie  zapewniając, że wszystko jest pomiędzy nimi w porządku. Prasa jednak wie swoje. W związku z nowym singlem Beaty i Bajmu - "Bingo", nową trasą koncertową "Bingo Tour" i nadchodzącą płytą, pojawiły się spekulacje, że Kozidrak zwolniła męża z roli menadżera. Gwiazda zdementowała te plotki w rozmowie z "Party": Przy solowych projektach pracuję z Moniką Kordowicz. Nie wiem, kto rozpuszcza plotki o kryzysie moim i męża. Nic się nie zmieniło - zapewnia Beata Kozidrak. Na razie wokalistka ma sporo pracy. Już we wtorek wchodzi na plan zdjęciowy nowego teledysku do utworu "Bingo".  Wciąż jest w trasie - już 14 lutego zagra m.in. w Warszawie! Jak widać, wszystko układa się doskonale!   Zobacz także: Wymarzony Sylwester Beaty Kozidrak: "Trzy noce pod kołdrą w górach!". A z kim?!   Nowy utwór Beaty Kozidrak - "Bingo". Beata Kozidrak zapewnia, że w jej małżeństwie jest wszystko w porządku. Beata Kozidrak i Andrzej Pietras nadal pracują razem.  

Magda Gessler o Beacie Kozidrak
Newsy
Magda Gessler wbija szpilę... Beacie Kozidrak: "Było to kiczowate!". O co chodzi?
Magda Gessler wbija szpilę... Beacie Kozidrak: "Było to kiczowate!". O co chodzi?

W tym roku nowy sezon "Orange is the new black" reklamowała Beata Kozidrak. Spot z udziałem piosenkarki był hitem w sieci! Warto przypomnieć, że rok temu to Magda Gessler miała okazję wystąpić w nagraniu promującym hitowy serial. Jak restauratorka ocenia występ królowej polskiej sceny muzycznej? Ostro!  Magda Gessler o Beacie Kozidrak: "Było to trochę kiczowate" Netflix jedną ze swoich najpopularniejszych produkcji promuje w Polsce z wielkim rozmachem. W spocie rok temu wystąpiła Magda Gessler. Film na YouTubie obejrzało aż 1,7 mln widzów, na Facebooku prawie 6 mln! Film z Beatą również cieszy się wielką popularnością - na Facebooku ma już prawie 5 mln wyświetleń! Kto wypadł lepiej? Opinie są podzielone. Jednak Magdzie nie do końca spodobała się reklama z Beatą! W rozmowie z portalem przeambitni.pl gwiazda TVN stwierdziła, że nagranie jest trochę kiczowate: Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło. A może nie mam racji. To jest moje zdanie - stwierdziła Gessler. Od razu jednak szybko zaznaczyła, że bardzo lubi Beatę i ceni jej wielką osobowość! Nie chciałaby jednak łączyć sił z diwą: Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją - powiedziała Magda. Co na to Beata? Jak myślicie? Spot z Magdą: Spot z Beatą: Który lepszy?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner