Beata Kozidrak z różowymi ustami

Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy! Czy jej małżeństwo to już fikcja?

Beata Kozidrak z różowymi ustami

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras jednak się rozwodzą? Para długo walczyła o swoje małżeństwo, a plotki o kryzysie nieustannie dementowali w różnych wywiadach. Jak dowiedział się fakt.pl, Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy w lubelskim sądzie. Podobno wokalistka doszła do wniosku, że jej związku nie da się już uratować.

10 maja wpłynął pozew rozwodowy Pietrasów. Data pierwszej rozprawy nie została jeszcze wyznaczona, ale to tylko kwestia czasu - mówi informator tabloidu.

Rozwód z pewnością zajmie trochę czasu, a obojgu przysporzy dużo nerwów. W końcu Beata Kozidrak i Andrzej Pietras spędzili razem 35 lat. Poza wspólnym tworzeniem domu i rodziny, pracowali także razem zawodowo.

 

Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy!

Wokalistka poślubiła Andrzeja Pietrasa jeszcze jako nastolatka, a dwa lata później na świat przyszła ich pierwsza córka Kasia. Ich wspólna kariera nabierała tempa, kiedy zdecydowali się na drugie dziecko. Kozidrak i Pietras doskonale łączyli życie zawodowe z wychowywaniem dwóch córek. Niestety, po 35 latach małżeństwa coś się zaczęło psuć. Plotki o ich kryzysie narastały, ale oni zapewniali, że wszystko jest w porządku. Pierwszym dowodem na to, że między nimi nie jest tak dobrze jak dawniej była przeprowadzka Beaty Kozidrak z Lublina do Warszawy, bo podobno gwiazda nie mogła znieść trudnego charakteru męża. Czy pozew rozwodowy już na zawsze zmieni życie piosenkarki?

 

Zobacz: Beata Kozidrak odbiła Andrzeja Pietrasa innej kobiecie! "Miał jeszcze dziewczynę, był prawie zaręczony"

 

Beata Kozidrak złożyła pozew rozwodowy

Beata Kozidrak w Demakijaż

Czy jej małżeństwo z Andrzejem Pietrasem to już rzeczywiście fikcja?

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras na rozdaniu nagród Srebrne Jabłka Pani 2012

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17