Mikołaj Krawczyk Barwy szczęścia odchodzi
Mat. prasowe

Wiemy jak wyglądało odejście Mikołaja Krawczyka z "Barw szczęścia". Dlaczego uśmiercili jego postać?

Mikołaj Krawczyk Barwy szczęścia odchodzi
Mat. prasowe

 

Mikołaj Krawczyk po prawie trzech latach odchodzi z "Barw szczęścia". Grał tam Oliwiera - adwokata i byłego chłopaka Natalii Zwoleńskiej. To dość zaskakujące, że aktor rozstał się z produkcją. Ale czy jego postać musi zginąć?

1831. odcinek ze śmiercią Oliwiera zobaczymy dopiero 26 marca w poniedziałek w TVP2 o 20.05. Bohater Krawczyka targnie się na życie po tym jak została mu amputowana noga po wypadku. 

Jak się dowiedzieliśmy, Mikołaj Krawczyk przyszedł z wypowiedzeniem do produkcji "Barw..." i tak zaskoczył tym wszystkich, że scenarzyści nie widzieli innego wyjścia i zdecydowali się uśmiercić jego postać.

 

Kulisy rozstania Krawczyka z "Barwami szczęścia"

- Następnego dnia usiedli i napisali scenę jego śmierci - mówi nam osoba z produkcji serialu. 

Mikołaj Krawczyk nie ma już furtki ewentualnego powrotu do produkcji. Aktor jednak ma sporo innych planów serialowych, co mogło być powodem jego decyzji. Gra w w serialu "Przyjaciółki", "Pensjonat nad rozlewiskiem". A także jeździ po Polsce ze sztukami z Teatrem Komedia: "Sex, miłość i podatki", "Pierwsza randka" oraz ze sztuką "Pikantni". Jeździ też z koncertami ze swoją grupą muzyczną "Rockoholic".

 

Żałujecie, że nie będzie już Mikołaja Krawczyka w "Barwach szczęścia"? Wygląda na to, że aktor nie lubi zbyt długo pracować na planie jednego serialu. Po tym jak przez kilka lat grał tylko w "Pierwszej miłości"ciężko było mu zerwać z wizerunkiem serialowego Pawła Krzyżanowskiego.

 

Zobacz także: Jak naprawdę wygląda małżeństwo Krawczyka i Juszczak? Mikołaj zdradził całą prawdę

 

To jedne z ostatnich scen Mikołaja Krawczyka w "Barwach szczęścia". 

Mikołaj Krawczyk Barwy szczęścia odchodzi
Mat. prasowe

 

Mikołaj Krawczyk razem z żoną Sylwią Juszczak gra teraz w "Pensjonat nad rozlewiskiem".

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk wzięli ślub w tajemnicy
ONS

 

Będzie Wam brakować krawczyka w "Barwach..."?

Mikołaj Krawczyk Barwy szczęścia odchodzi
Mat. prasowe

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58