Małgorzata Kożuchowska w granatowej sukience

Nowy partner Kożuchowskiej w serialu "Druga szansa"! Wiemy, kto go zagra! To nie jest typowy przystojniak...

Małgorzata Kożuchowska w granatowej sukience

Ruszają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Druga Szansa". Aktorzy występujący w hicie stacji TVN już 15 czerwca wracają na plan zdjęciowy. Okazuje się, że do obsady, którą mogliśmy zobaczyć w pierwszej odsłonie serialu, dołączy Bartłomiej Topa! Aktor wcieli się w rolę nowego mężczyzny w życiu Moniki Boreckiej - którą gra Małgorzata Kożuchowska.

Myślę, że jednym z najmocniejszych nowych elementów w drugim sezonie "Drugiej szansy", będą zaskakujące losy Moniki Boreckiej – zdradziła producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke. W jej życiu pojawi się nowy, silny mężczyzna. Do tej roli udało mi się zaprosić jednego z najwybitniejszych polskich aktorów - Bartka Topę. Adam - nowy facet w życiu Moniki, poprowadzi ją w kierunku świata show-biznesu, a Monika odsłoni kulisy twardej gry tego świata.

Najnowsze odcinki 2. sezonu serialu "Druga szansa" pojawią się już w jesiennej ramówce TVN. Według zapowiedzi producentów, w kolejnej odsłonie fani serialu będą mogli zobaczyć, jak od kulis wygląda show biznes i jego ciemne strony. Główną bohaterkę, Monikę Borecką, czekają trudne momenty w życiu prywatnym i zawodowym...

 

Musimy przyznać, że już nie możemy doczekać się drugiego sezonu serialu "Druga szansa" ze zjawiskową Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.  A Wy będziecie oglądać?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Co dalej z bohaterkami Tamary Arciuch? Czy jej ciąża wpłynie na scenariusze?

 

Bartłomiej Topa pojawi się w serialu "Druga szansa".

 

Ruszają zdjęcia do drugiego sezonu serialu z Małgorzatą Kożuchowską.

Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18