Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Newsy

Karolina Korwin Piotrowska komentuje głośny konflikt Weroniki Rosati i Kingi Rusin! Ostra riposta dziennikarki

Weronika Rosati i Kinga Rusin wymieniają cios za ciosem. O co pokłóciły się gwiazdy i czy ich konflikt skończy się w sądzie?

Ceremonie wręczenia Oscarów zawsze wzbudzają sporo emocji. Przy okazji tegorocznej, niedawnej gali media, przypomniały głośny wpis na Instagramie Kingi Rusin z ubiegłego roku, w którym opisała pooscarową imprezę i zamieściła zdjęcie z Adele. Niedawno skomentowała je Weronika Rosati.

„Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. (…) Po prostu Amerykanie szanują prywatność gwiazd (…) - powiedziała aktorka w wywiadzie dla Plejady.

Możliwe, że jej wypowiedź przeszłaby bez echa, gdyby nie reakcja Rusin.

„Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/ nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych”, napisała stanowczo Rusin na Instagramie. Podkreśliła również, że zdjęcia z Adele zrobiono po imprezie, a telefonu nikt jej nie zabrał. „Nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem”, dodała na koniec dziennikarka.

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

Kinga Rusin i Weronika Rosati spotkają się w sądzie?!

Rosati postanowiła jej wpis oddać do oceny prawnikom, bo Harvey Weinstein, znany hollywoodzki producent filmowy, to także przestępca seksualny, skazany w 2020 roku na ponad 20 lat więzienia.

„Chodzi o prowokację. Celową strategię, polegającą na publicznym obrzuceniu błotem, by uruchomić lawiny hejtu. Prowokację do medialnego (na razie?) linczu - wyjaśniała oburzona aktorka w mediach społecznościowych.

Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać.

„Była relacja Rosati–Weinstein. Fakt. Weronika się jej nie wypiera. Były zdjęcia obejmujących się Rosati z Weinsteinem na warszawskiej Starówce w 2007 r. na wszystkich portalach”, napisała dziennikarka na Instagramie, tłumacząc, dlaczego wspomniała o Weinsteinie w kontekście Rosati: „Jak ktoś ocenia (i to jeszcze w sposób dyskredytujący) moje »występy« w Hollywood, to ja mogę wspomnieć czyjąś historię z Hollywood, historię, która wstrząsnęła polską opinią publiczną latem 2007”.

W obronie Rosati stanęły m.in. Paulina Młynarska i Karolina Korwin Piotrowska. Dziś spytaliśmy Karolinę Piotrowską, co sądzi o ostatnim wpisie Kingi, w którym Rusin pyta:

Gdzie było siostrzeństwo, Karolina, Paulina, Weronika, gdy mnie linczowano w zeszłym roku (nie mówię o śmieszkowaniu), wylewano na mnie hektolitry hejtu i pomyj, gdy kłamano, że jest jakiś światowy skandal (tylko w Polsce pisano takie brednie), gdy wszyscy z lubością łykali te bzdury jak pelikany, bo mogli się na mnie wyżywać do woli? 

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła odpowiedzieć:

Bardzo współczuję Kindze, że od roku z okładem, mimo ogólnoświatowej tragedii, jaką jest pandemia, tak bardzo przeżywa to, że napisała idiotyczny post, a ludzie zrobili jedyne, co mogli w tym wypadku: obśmiali to do spodu – mówi „Party” Korwin Piotrowska.

Wprawdzie ani Rusin, ani Rosati ostatecznie tego nie potwierdziły, jednak wszystko wskazuje na to, że niedługo spotkają się w sądzie.

Zobacz także: Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt! Afera skończy się w sądzie? 

Rosati i Rusin wymieniają bardzo ostre zdania na Instagramie.

Weronika Rosati obok Kinga Rusin
East News

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".

Kinga Rusin i Weronika Rosati na okładce Party

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati
EastNews
Newsy
Przez osobiste wyznanie Weronika Rosati straciła szansę na zarobienie sporej sumy?
Przez osobiste wyznanie Weronika Rosati straciła szansę na zarobienie sporej sumy?

To nie jest łatwy czas dla Weroniki Rosati. Kilka tygodni temu w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" gwiazda wyznała, że była ofiarą przemocy domowej.  Obszerny wywiad wywołał wielkie poruszenie w kraju.  Teraz okazuje się że firmy reklamowe zaczęły rezygnować z jej wizerunku w kampaniach. Ile mogło kosztować Weronikę Rosati to osobiste wyznanie?  Weronika Rosati traci kolejne kontrakty Od kilku tygodni Weronika Rosati traci kontakty reklamowe. Wszystko z powodu ujawnienia, że była ofiarą przemocy domowej, a to według wielu marek "nie kojarzy się pozytywnie". O sprawie pisze "Fakt". Weronika straciła szansę na podpisanie 3 kontraktów reklamowych. Ale to nie wszystko. Ostatnio aż 7 firm zrezygnowało z rozmów o luźniejszej formie współpracy. Weronika szacuje, że przez to może stracić 660 tysięcy złotych – zdradził informator "Faktu". Zobacz także:   Weronika Rosati ma dość! Zapowiada walkę o swoje dobre imię w sądzie To mocno oburzyło Karolinę Korwin-Piotrowską. Dziennikarka na swoim Instagramie zapytała fanów, czy powinna wyjawić listę firm, które rezygnują ze współpracy z aktorką.  Chcecie listę marek, które  chcą się kojarzyć pozytywnie  i zrywają współpracę z Weroniką Rosati, a jednocześnie wciskają nam rzeczy, dla naszego dobra, of kors? – pytała Karolina. Piotrowska nie udostępniła na razie listy. Sama Weronika nie jest zdziwiona sytuacją i spodziewała się takiego zakończenia. Mimo to, gwiazda nie żałuje, bo uważa, że ma misję do spełnienia. Czy Weronika dobrze zrobiła opowiadając o swojej sytuacji mediom?   Weronika samotnie wychowuje córeczkę Zobacz także:  „Znam więcej...

Rosati wygrała z Żuławskim w sądzie
ONS
Newsy
Żuławski o Rosati: Była z największym knurem Hollywood
Reżyser ostro o życiu intymnym Weroniki

Głośna sprawa pomiędzy Weroniką Rosati a jej byłym przyjacielem Andrzejem Żuławskim kilka dni temu miała swój finał w sądzie. Chodziło o wydaną przez Żuławskiego w 2010 roku książkę "Nocnik" w której jedna z bohaterek o imieniu Esterka, miała cechy rozpoznawalne właśnie u Rosati. Po trwającym 4 lata procesie sąd uwzględnił pozew aktorki i nakazał Żuławskiemu zapłatę 100 tysięcy odszkodowania oraz przeprosiny za treści obraźliwe dla aktorki. Zobacz: Zapadł wyrok w sprawie głośnego procesu Rosati i Żuławskiego Wygląda jednak na to, że Weronika nie prędko zobaczy na swoim koncie zasądzoną kwotę. W rozmowie z Newsweekiem pisarz przyznaje, że będzie odwoływał się od decyzji sądu, ponieważ nie zgadza się płacić za to, iż panna Rosati rozpoznaje się w postaci Esterki . Dodaje również, że myślał o usunięciu kontrowersyjnych fragmentów przed wydaniem książki, ale nie zrobił tego, ponieważ powieść opowiadała również o miłości. Zapytany o odszkodowanie przyznał wprost, że nie ma teraz 100 tysięcy złotych: Był taki moment, że panna Weronika Rosati krzyczała do mnie przez telefon, że ona mnie zniszczy, że będę musiał sprzedać dom, że pójdę z torbami. A ja starałem się jej wytłumaczyć, żeby powtarzała za mną, że ona nie jest Esterką - opowiada w rozmowie z dziennikarzem. O łączącej go relacji z aktorką opowiada niechętnie, choć przyznaje, że nadal trzyma w domu jej zdjęcie z doczepioną kartą pokładową z 2007 roku: To bilet, który jej wysłałem, żeby przyleciała z Los Angeles do Warszawy, gdzie się natychmiast za przeproszeniem... - odchrząkuje - z Harveyem Weinsteinem, który jest największym knurem dzisiejszego Hollywood. Został sfotografowany z nią nazajutrz. Nawet ma tę samą sukienkę Ostre słowa. Czyżby szykował się kolejny proces? Zobacz: Prowokujące zdjęcie Weroniki Rosati...

Weronika Rosati
EastNews
Newsy
Dlaczego na Weronikę Rosati wylewa się kolejna fala hejtu?
Dlaczego na Weronikę Rosati wylewa się kolejna fala hejtu?

Nie tak dawno media obiegła wiadomość, że Weronika Rosati płaci swojemu amerykańskiemu prawnikowi tysiąc dolarów za godzinę pracy. Gwiazda natychmiast zdementowała to na swoim koncie na Instagramie. Potem wypomniano jej, że nosi plecak Gucci, wart ok. 6 tys. złotych i jeździ drogim samochodem. Magazyn "Party" zapytał Weronikę Rosati, co sądzi o artykułach i hejterskich komentarzach, w których zarzuca jej się, że walcząc o jak największe alimenty, sama wiedzie wystawne życie. To dla mnie niepojęte, żeby mieszać alimenty, których płacenie jest obowiązkowe, ze statusem finansowym mamy. Alimenty są obliczane zgodnie z zarobkami ojca i tym, jakie warunki zapewniał dziecku, gdy rodzice byli razem. Oczywiście, że będę walczyć o jak najlepsze alimenty dla córki! Która matka by nie walczyła?! - pyta oburzona Rosati.  W jej obronie stanęła również prof. Magdalena Środa: „Jestem przekonana, że Weronika jest postacią charyzmatyczną, dlatego że nie wstydzi przyznać się do swojej słabości, poczucia krzywdy, osamotnienia i do tego, że stosowano wobec niej przemoc. A przecież przemoc jest przemocą, niezależnie od tego, czy dotyczy kobiet zamożnych czy ubogich. Każda przemoc powinna być piętnowana! Owszem, Weronika jest kobietą dobrze prosperującą i niezależną finansowo. Ale dzięki temu ma przestrzeń do tego, by walczyć o prawa dla siebie i córki. I jeszcze jedna rzecz: w wychowaniu dziecka nie chodzi przecież tylko o pieniądze, ale zwykłe ludzkie wsparcie jego ojca” - powiedziała Środa w „Party”.  Podobnego zdania jest Karolina Krorwin-Piotrowska .  „Jej pieniądze i jej sprawa. Zarobiła, to ma i stać ja na dobry plecak. Serio? Naprawdę wypominamy jej plecak? Albo samochód? W XXI wieku, kiedy kobiety pracują, zarabiają,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner