Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Newsy

Karolina Korwin Piotrowska komentuje głośny konflikt Weroniki Rosati i Kingi Rusin! Ostra riposta dziennikarki

Weronika Rosati i Kinga Rusin wymieniają cios za ciosem. O co pokłóciły się gwiazdy i czy ich konflikt skończy się w sądzie?

Ceremonie wręczenia Oscarów zawsze wzbudzają sporo emocji. Przy okazji tegorocznej, niedawnej gali media, przypomniały głośny wpis na Instagramie Kingi Rusin z ubiegłego roku, w którym opisała pooscarową imprezę i zamieściła zdjęcie z Adele. Niedawno skomentowała je Weronika Rosati.

„Moja przyjaciółka pracowała przy tej imprezie i była trochę zła, kiedy to wszystko zobaczyła. Wszystkim zabierają telefony na takich imprezach. (…) Po prostu Amerykanie szanują prywatność gwiazd (…) - powiedziała aktorka w wywiadzie dla Plejady.

Możliwe, że jej wypowiedź przeszłaby bez echa, gdyby nie reakcja Rusin.

„Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/ nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych”, napisała stanowczo Rusin na Instagramie. Podkreśliła również, że zdjęcia z Adele zrobiono po imprezie, a telefonu nikt jej nie zabrał. „Nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem”, dodała na koniec dziennikarka.

Weronika Rosati komentuje aferę z Kingą Rusin! "Wywiad nie jest na jej temat, myślę, że ona nie przeczytała"

Kinga Rusin i Weronika Rosati spotkają się w sądzie?!

Rosati postanowiła jej wpis oddać do oceny prawnikom, bo Harvey Weinstein, znany hollywoodzki producent filmowy, to także przestępca seksualny, skazany w 2020 roku na ponad 20 lat więzienia.

„Chodzi o prowokację. Celową strategię, polegającą na publicznym obrzuceniu błotem, by uruchomić lawiny hejtu. Prowokację do medialnego (na razie?) linczu - wyjaśniała oburzona aktorka w mediach społecznościowych.

Na odpowiedź Kingi Rusin nie trzeba było długo czekać.

„Była relacja Rosati–Weinstein. Fakt. Weronika się jej nie wypiera. Były zdjęcia obejmujących się Rosati z Weinsteinem na warszawskiej Starówce w 2007 r. na wszystkich portalach”, napisała dziennikarka na Instagramie, tłumacząc, dlaczego wspomniała o Weinsteinie w kontekście Rosati: „Jak ktoś ocenia (i to jeszcze w sposób dyskredytujący) moje »występy« w Hollywood, to ja mogę wspomnieć czyjąś historię z Hollywood, historię, która wstrząsnęła polską opinią publiczną latem 2007”.

W obronie Rosati stanęły m.in. Paulina Młynarska i Karolina Korwin Piotrowska. Dziś spytaliśmy Karolinę Piotrowską, co sądzi o ostatnim wpisie Kingi, w którym Rusin pyta:

Gdzie było siostrzeństwo, Karolina, Paulina, Weronika, gdy mnie linczowano w zeszłym roku (nie mówię o śmieszkowaniu), wylewano na mnie hektolitry hejtu i pomyj, gdy kłamano, że jest jakiś światowy skandal (tylko w Polsce pisano takie brednie), gdy wszyscy z lubością łykali te bzdury jak pelikany, bo mogli się na mnie wyżywać do woli? 

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła odpowiedzieć:

Bardzo współczuję Kindze, że od roku z okładem, mimo ogólnoświatowej tragedii, jaką jest pandemia, tak bardzo przeżywa to, że napisała idiotyczny post, a ludzie zrobili jedyne, co mogli w tym wypadku: obśmiali to do spodu – mówi „Party” Korwin Piotrowska.

Wprawdzie ani Rusin, ani Rosati ostatecznie tego nie potwierdziły, jednak wszystko wskazuje na to, że niedługo spotkają się w sądzie.

Zobacz także: Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt! Afera skończy się w sądzie? 

Rosati i Rusin wymieniają bardzo ostre zdania na Instagramie.

Weronika Rosati obok Kinga Rusin
East News

Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Party".

Kinga Rusin i Weronika Rosati na okładce Party

 

Zobacz także
Weronika Rosati obok Kinga Rusin

To jeszcze nie koniec wojny między Kingą Rusin a Weroniką Rosati! W sieci pojawiły się nowe wpisy: "Ona mi będzie mówić o hejcie?" pisze dziennikarka

Konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati. Paulina Młynarka broni aktorki

Paulina Młynarka krytykuje Kingę Rusin za atak na Weronikę Rosati! "Grubo poniżej"

 

Weronika Rosati obok Kinga Rusin
East News
Newsy
To jeszcze nie koniec wojny między Kingą Rusin a Weroniką Rosati! W sieci pojawiły się nowe wpisy: "Ona mi będzie mówić o hejcie?" pisze dziennikarka
Między aktorką a dziennikarką znów zrobiło się gorąco! Kinga Rusin zwróciła się do Weroniki Rosati i gwiazd, które stanęły w obronie aktorki.

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie najnowszy wpis, w którym odpowiada Weronice Rosati! Dziennikarka odniosła się do wiadomości, która pojawiła się w sieci zaledwie kilka godzin temu- aktorka komentowała wówczas wcześniejszy wpis dziennikarki, która wypomniała jej relację z Harveyem Weinsteinem. Zobaczcie mocne wpisy gwiazd! To nie koniec afery między Kingą Rusin a Weroniką Rosati? Afera między Kingą Rusin a Weroniką Rosati rozpoczęła się od wywiadu aktorki, w którym opowiadając o Oscarach wspominała zachowanie dziennikarki, która w 2020 roku opublikowała zdjęcie z Adele i wspominała imprezę na której bawiła się z plejadą największych gwiazd światowego show-biznesu. Weronika Rosati krytycznie oceniła zachowanie Kingi Rusin, a dziennikarka postanowiła odpowiedzieć jej na Instagramie. Była prowadząca "DDTVN" po raz pierwszy wspomniała wówczas o relacji Weroniki z Harveyem Weinsteinem, który jakiś czas temu trafił do więzienia za przestępstwa seksualne. PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie komentowałam Twojego życia, mimo, iż byłam o to proszona. Nie komentowałam też Twojej relacji z Herveyem Weinsteinem - pisała dziennikarka. Weronika Rosati skomentowała wpis dziennikarki w rozmowie z portalem pudelek.pl i przyznała wówczas, że przekazała sprawę swoim prawnikom. To jednak nie zakończyło wymiany zdań między gwiazdami. Kinga Rusin opublikowała kolejny wpis dotyczący relacji Weroniki Rosati, a kilka godzin temu aktorka publicznie jej odpowiedziała! Do „oczekującej na pozew” Pani Rusin Miałam nadzieję, że poprzedni wpis to efekt emocji, nieprzemyślany impuls. Że chwilowe zaćmienie. Że kobieta – kobiecie nie zrobiłaby czegoś takiego celowo. Że popieranie postulatów...

Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Newsy
Kinga Rusin wytyka Weronice Rosati relacje z gwiazdorem skazanym za gwałt! Afera skończy się w sądzie? 
Kinga Rusin prowokuje medialną wojnę z Weroniką Rosati? Dziennikarka nie odpuszcza i reaguje na krytyczne słowa aktorki. Fani mają jednak mieszane uczucia! Zobaczcie o co poszło.

Kinga Rusin zdecydowała się pociągnąć medialną dyskusję z Weroniką Rosati, która, jak uważa dziennikarka, niesłusznie oceniła jej zachowanie w Hollywood z 2020 roku . Weronika w wywiadzie dla "Plejady" oceniła, że zdjęcia imprezy pooscarowej, a także "gapienie się" na gwiazdy, co według niej miała robić Kinga Rusin, są niesmaczne i nie na miejscu. Kinga natychmiast odniosła się do słów aktorki, wypominając, że ona sama nie decydowała się komentować głośnych skandali z Weroniką Rosati w roli głównej i nigdy jej nie oceniała i oceniać nie zamierza. Co się takiego wydarzyło, że dziennikarka zmieniła zdanie? Kinga Rusin wraca do sprawy romansu Weroniki Rosati z Harvey'em Weinsteinem Kinga Rusin postanowiła wytoczyć cięższe działa wobec Weroniki Rosati. Krytyczne słowa koleżanki z branży bardzo ją zdenerwowały, Kinga Rusin zdecydowała się wrócić do bolesnej prywatnej sprawy Weroniki Rosati, o której ponad dekadę temu rozpisywały się wszystkie media. Chodzi o relacje z Harvey'em Weinsteinem obecnie odsiadującym wyrok za przestępstwa seksualne.  W oczekiwaniu na pozew za przypomnienie prawdziwej historii sprzed lat... PS. Widzę, że Rosati udaje ofiarę i dąży do konfrontacji. Ciekawe dlaczego akurat teraz szuka rozgłosu, prowokując mnie w wywiadach, a następnie „strasząc” prawnikami? Może się kiedyś dowiemy - zaczyna pewnie Kinga. Była dziennikarka TVN sięga po dalekie wspomnienia: Jak ktoś ocenia (i to jeszcze w sposób dyskredytujący) moje „występy” w Hollywood, to ja mogę wspomnieć czyjąś historię z Hollywood, historię, która wstrząsnęła polską opinią publiczną latem 2007. Była relacja Rosati-Weinstein. Fakt. Weronika się jej nie wypiera. Były zdjęcia obejmujących się Rosati z Weinsteinem na warszawskiej...

Konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati. Paulina Młynarka broni aktorki
East News
Newsy
Paulina Młynarka krytykuje Kingę Rusin za atak na Weronikę Rosati! "Grubo poniżej"
W odpowiedzi na wywiad Weroniki Rosati, Kinga Rusin między słowami wypomniała jej znajomość z producentem filmowym skazanym za gwałty. Paulina Młynarska stanęła w obronie aktorki.

Kiedy rok temu w mediach społecznościowych Kingi Rusin pojawił się wpis dotyczący pooscarowej imprezy , na której dziennikarka bawiła się z największymi gwiazdami Hollywood, dodane przez nią zdjęcie było szeroko komentowane, a niektórzy stwierdzili nawet, że wpis był z jej strony ogromną gafą. Choć post dawno zniknął z Instagrama dziennikarki, jego echa słychać do dziś. Ostatnio w rozmowie z Plejadą nawiązała do niego Weronika Rosati , ponownie krytykując Kingę Rusin, a ta nie pozostała jej dłużna. Odpowiedź dziennikarki była na tyle ostra, że postanowiła skomentować ją Paulina Młynarska, stając w obronie aktorki.  Paulina Młynarska komentuje konflikt Kingi Rusin i Weroniki Rosati  Słowa Weroniki Rosati zdecydowanie dotknęły Kingę Rusin . Kiedy aktorka nawiązała do zeszłorocznego wpisu dziennikarki, stwierdziła, że Amerykanie szanują prywatność gwiazd, a kiedy sama jest na wydarzeniu, podczas którego nie można robić zdjęć, to ich nie robi, Kinga Rusin postanowiła odpowiedzieć na jej wywiad w swoim najnowszym wpisie.  Do Weroniki Rosati: Weroniko, nie powielaj/nie propaguj nieprawdy i nie naruszaj moich dóbr osobistych. Sama publicznie walczysz z oszczerstwami i manipulacjami na swój temat, więc nie wiem, dlaczego tak postępujesz. Porównania i sugestie pod moim adresem w Twoim wywiadzie dla Plejady są niedopuszczalne - zaczęła Kinga Rusin.  Dziennikarka tłumaczyła, co działo się na imprezie , a także wyjaśniła zasady używania telefonów, jakie podczas niej panowały. Na koniec swojego wpisu po raz kolejny zwróciła się do Weroniki Rosati, nawiązując  przy tym nie tylko do jej zachowania, ale również do przeszłości aktorki.  PS. To przykre, że tak postępujesz. Bo ja, by nie dać pola do jakichkolwiek ocen czy spekulacji, nigdy nie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik