Instagram

Narodziny pierwszego dziecka Rafała Maślaka i jego żony Kamili zbliżają się wielkimi krokami. O tym, że para spodziewa się dziecka dowiedzieliśmy się w ostatnie święta Bożego Narodzenia. Przystojny mister poinformował wówczas, że wkrótce zostanie tatą. Ostatnio okazało się, że para będzie miała syna. Kamila i Rafał wybrali już nawet imię dla maleństwa- chłopiec będzie się nazywał Maksymilian. Przyszli rodzice rozpoczęli już przygotowania do narodzin dziecka, a ostatnio przyjaciółki Kamili wyprawiły dla niej baby shower! Okazuje się, że na przyjęciu na cześć maleństwa nie zabrakło również samego Rafała Maślaka!

Zobaczcie, jak wyglądało baby shower żony Rafała Maślaka!  

Zobacz także: Wybierz najseksowniejszego Mistera Polski! Maślak, Kucner, a może Zarzycki? GŁOSUJ

1/3
Baby shower żony Rafała Maślaka
Instagram

Baby shower żony Rafała Maślaka odbyły się w miniony weekend. Kamila i Rafał pokazali zdjęcia z imprezy podczas relacji na Instagramie. Przyjaciółki przyszłej mamy zorganizowały dla niej przyjęcie w jednej z warszawskich restauracji.  Wśród gości znalazła się m.in. Ewa Mielnicka, miss Polski z 2014 roku. 

2/3
Baby shower żony Rafała Maślaka
Instagram

Brzuszek żony Rafała Maślaka jest już bardzo duży! Wszystko wskazuje na to, że narodziny pierwszego dziecka pary zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. 

 

3/3
Baby shower żony Rafała Maślaka
Instagram

Na imprezie nie mogło zabraknąć tortu dla przyszłej mamy!

Więcej na temat Rafał Maślak