Za nami kolejny odcinek programu "Azja Express", w którym nie brakowało emocji. Tym razem widzowie byli świadkami sporów i wypadków. Fani w napięciu przyglądali się m.in. rodzinnemu konfliktowi Adama Zdrójkowskiego. Młody gwiazdor starł się ze swoim ojcem, gdy szukał transportu. O co poszło?

Reklama

"Azja express": Adam Zdrójkowski w konflikcie z ojcem

Na początku czwartego odcinka "Azja Express" uczestnicy musieli wykazać się znajomością mitologii. To był szczególnie trudny moment dla Adama Zdrójkowskiego. Młody celebryta najpierw prawie skręcił kostkę, gdy nieostrożnie stanął na stopni. Na szczęście gwiazdor szybko wrócił do formy.

Zobacz także: Adam Zdrójkowski o relacji z bratem bliźniakiem: "Bywało ciężko"

Pawel Wodzynski/East News

Później były partner Wiktorii Gąsiewskiej ponownie najadł się stresu. Tym razem powodem była sprzeczka z ojcem. Aktor znany z serialu "Rodzinka.pl" nie potrafił dojść do porozumienia z tatą, gdy szukał transportu. Poszło o komunikację...

Spróbuj go namówić, żeby nas zawiózł tam, próbuj (...). To trzeba namawiać synek, kombinować, trudno — mówił ojciec Adama Zdrójkowskiego.

Pawel Wodzynski/East News

Tatuś proszę, tatuś no, no daj mi rozmawiać po angielsku, dobrze. No to super by było (...). Ale też nie można być nachalnym. Dasz mi rozmawiać po angielsku? - zdenerwował się gwiazdor.

Nerwy udzieliły się także jemu tacie, któremu nie spodobało się zachowanie aktora. Ojciec celebryty poprosił, żeby syn wysłuchał jego rady i nie manifestował sprzeciwu.

Dobrze, nie odwracaj się do mnie tak i posłuchaj mnie teraz. Nie ma czasu na rozwodzenie się, trzeba od razu zapytać — stwierdził Dariusz.

Instagram @adam_zdrojkowski

Po Adamie Zdrójkowksim było widać jednak, że nie zapomniał szybko o konflikcie. Myślicie, że spięcie podczas show przełożyło się na ich dalsze relacje?

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska broni brata, który uderzył w Adama Zdrójkowskiego: "Powód jest"

Reklama

Warto przypomnieć, że ostatnio brat Wiktorii Gąsiewskiej ostro wypowiedział się o Adamie Zdrójkowskim. Jakby tego było mało, była partnerka aktora dolała oliwy do ognia.

Instagram @adam_zdrojkowski
Reklama
Reklama
Reklama