Avon zawiesił kontrakt z Samusionek
ONS

Avon o Samusionek: Postanowiliśmy zawiesić współpracę

Avon zawiesił kontrakt z Samusionek
ONS

Zamieszanie wokół problemów rodzinnych Anny Samusionek odbija się nie tylko negatywnie na jej życiu prywatnym, ale również zawodowym. Celebrytka nie pojawia się już na salonach, a wczoraj informowaliśmy, że straciła też kontrakt z firmą Avon, w kampanii której miała wystąpić. Przypomnijmy: Samusionek STRACIŁA KONTRAKT przez aferę z córką

Samusionek pierwotnie miała wystąpić w kampanii "Avon kontra przemoc", zdążyła wziąć już udział w sesji zdjęciowej i nagraniach realizowanych specjalnie na potrzeby akcji. Na razie jednak nie ma mowy o ich publikacji - w rozmowie z AfterParty.pl przedstawiciele Avon Polska wyjaśniają, że z powodu sytuacji rodzinnej aktorki współpraca z nią została zawieszona.

Firma AVON Cosmetics Polska Sp. z o.o. oświadcza, że Pani Anna Samusionek jako Ambasadorka kampanii AVON kontra Przemoc we wszystkich działaniach wykazała się niezwykłym profesjonalizmem. Niemniej jednak na czas postępowania sądowego i ustabilizowania sytuacji rodzinnej Pani Anny Samusionek firma postanawia zawiesić współpracę prowadzoną w ramach kampanii Avon kontra Przemoc - mówi AfterParty.pl Urszula Niewirowicz, Client Service Director firmy PR "magnifiCo".


Na razie nie zanosi się na to, aby wrzawa wokół Samusionek i afery z byłym mężem i córką miała ustąpić. Myślicie, że straci kolejne propozycje?

Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!

Kulisy kampanii społecznej Avon:

Więcej na temat Anna Samusionek Avon
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08