Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Avon zawiesił kontrakt z Samusionek
ONS
Newsy

Avon o Samusionek: Postanowiliśmy zawiesić współpracę

Mamy oficjalne stanowisko w sprawie aktorki

Zamieszanie wokół problemów rodzinnych Anny Samusionek odbija się nie tylko negatywnie na jej życiu prywatnym, ale również zawodowym. Celebrytka nie pojawia się już na salonach, a wczoraj informowaliśmy, że straciła też kontrakt z firmą Avon, w kampanii której miała wystąpić. Przypomnijmy: Samusionek STRACIŁA KONTRAKT przez aferę z córką

Samusionek pierwotnie miała wystąpić w kampanii "Avon kontra przemoc", zdążyła wziąć już udział w sesji zdjęciowej i nagraniach realizowanych specjalnie na potrzeby akcji. Na razie jednak nie ma mowy o ich publikacji - w rozmowie z AfterParty.pl przedstawiciele Avon Polska wyjaśniają, że z powodu sytuacji rodzinnej aktorki współpraca z nią została zawieszona.

Firma AVON Cosmetics Polska Sp. z o.o. oświadcza, że Pani Anna Samusionek jako Ambasadorka kampanii AVON kontra Przemoc we wszystkich działaniach wykazała się niezwykłym profesjonalizmem. Niemniej jednak na czas postępowania sądowego i ustabilizowania sytuacji rodzinnej Pani Anny Samusionek firma postanawia zawiesić współpracę prowadzoną w ramach kampanii Avon kontra Przemoc - mówi AfterParty.pl Urszula Niewirowicz, Client Service Director firmy PR "magnifiCo".


Na razie nie zanosi się na to, aby wrzawa wokół Samusionek i afery z byłym mężem i córką miała ustąpić. Myślicie, że straci kolejne propozycje?

Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!

Kulisy kampanii społecznej Avon:

Samusionek straciła kontrakt z Avonem
ONS
Newsy
Samusionek STRACIŁA KONTRAKT przez aferę z córką
Nie zobaczymy jej w obiecanej kampanii

Ostatnie tygodnie stoją pod znakiem wielkiej afery z udziałem Anny Samusionek i jej byłego męża, którzy toczą publiczną walkę o opiekę nad ich córką, Andżeliką . Aktorka do tej pory milczała, ale w końcu zabrała głos w telewizji - nie zabrakło łez. Przypomnijmy: Samusionek płacze na wizji: Nie widziałam mojej córki 121 dni Wielu zastanawiało się, czy zawirowania w życiu prywatnym wpłyną na karierę celebrytki i jej zaszkodzą w realizowaniu kolejnych projektów czy publicznym bywaniu, z którego Samusionek słynie. Póki co, celebrytka omija konsekwentnie pierwsze imprezy w sezonie. Kilka tygodni temu Samusionek wzięła udział w zdjęciach do kampanii społecznej Avon, która miała dotyczyć przemocy w rodzinie i walki z rakiem - wystąpiły w niej też Aneta Zając , Anna Wyszkoni i Anna Nowak-Ibisz (zobacz: Zając, Wyszkoni i Samusionek za kulisami wielkiej akcji Avon ) . Anna Samusionek miała wystąpić w akcji przeciwko przemocy w rodzinie, ale jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, aktorka straciła kontrakt z uwagi na zamieszanie wokół jej życia prywatnego, która odbiera jej wiarygodność w tego typu kampanii. Myślicie, że przez skandal w życiu prywatnym Anna Samusionek będzie zmuszona zawiesić swoją karierę w mediach? Zobacz: Dramatyczny list córki Samusionek: Mama kopie mnie i szczypie! Chyba się zabiję!   Kulisy kampanii społecznej Avon:

Avon zawiesił kontrakt z Samusionek
ONS
Newsy
Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką?
Aktorka musi poddać się terapii psychologicznej

Powrócił temat córki Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera . Sąd Okręgowy wydał decyzję, że Angelika pozostanie w rodzinie zastępczej, a jej rodzice muszą poddać się terapii psychologicznej. Dziewczynka chciała zamieszkać z ojcem, sąd uznał jednak, że stosowane przez niego metody nie wpływają pozytywnie na jej psychikę . Według biegłych, manipuluje on córką i robi wszystko, aby zerwała ona kontakt z matką. Przypominamy: Córka Anny Samusionek napisała do prezydenta! Dziewczynka w rodzinie zastępczej przebywa od września. Decyzją sądu oboje rodzice mogą się z nią spotykać. Afera z córką nie odbiła się pozytywnie na wizerunku Anny Samusionek . Aktorka straciła duży kontrakt z marką kosmetyczną. Widać jednak, że nie przejęła się tym faktem. Już na początku stycznia cała w skowronkach brylowała na otwarciu lodowiska. Zobacz: Samusionek na otwarcie lodowiska zabrała... Zobacz jak lansuje się Samusionek:

Avon Marsz Różowej Wstążki
Newsy
16. Marsz Różowej Wstążki już 5. października!
Czyli część Wielkiej Kampanii Życia - Avon kontra Rak Piersi

Avon Cosmetics Polska już po raz 16 organizuje Marsz Różowej Wstążki , który jest nieodłącznym elementem ogólnopolskiej Wielkiej Kampanii Życia - Avon kontra Rak Piersi . Marsz przejdzie ulicami Warszawy 5 października br. Wydarzenie to przyciąga tysiące osób, które chcą wspólnie wyrazić poparcie dla walki z tą chorobą oraz działań profilaktyczno-edukacyjnych prowadzonych w ramach kampanii. Podczas tego wydarzenia organizatorzy, we współpracy z partnerem Marszu, firmą Philips, zapewniają możliwość skorzystania z badań USG. W wydarzeniu wezmą udział Ambasadorki tegorocznej Wielkiej Kampanii Życia – Avon kontra Rak Piersi : Anna Wyszkoni, Aneta Zając oraz Anna Nowak-Ibisz. Są to znane mamy, które zwracają uwagę innym kobietom na to, że warto dbać o siebie dla tych, których kochamy, przede wszystkim dzieci, w myśl hasła Kampanii w 2013 roku: „Dbam o siebie dla Ciebie”. Tegoroczny Marsz rozpocznie się o godz. 12:00 pod Hotelem Bristol i przejdzie ulicami: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Senatorska, Podwale, Nowomiejska, Mostowa, Boleść, by dojść do ul. Rybaki. Na mecie, w rejonie Parku Fontann, uczestniczki będą miały możliwość wykonania USG piersi. Po raz pierwszy Polki będą mogły poddać się badaniom z wykorzystaniem najnowszego aparatu USG EPIQ, który firma Philips wprowadziła na rynek we wrześniu 2013 r. Marsz i towarzysząca mu impreza skierowane są nie tylko do kobiet. Organizatorzy zaplanowali też szereg atrakcji dla mężczyzn i dzieci, takich jak porady trenera osobistego, animacje dla dzieci oraz koncerty Gwiazd: Anny Wyszkoni, Natalii Kukulskiej oraz Patrycji Markowskiej. Podczas imprezy, w strefach tematycznych, partner Marszu Różowej Wstążki firma Philips będzie pokazywać, jak w prosty sposób można zadbać o siebie i najbliższych, by realizować motto tegorocznego Marszu „Dbam o siebie dla...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner