Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 to gorący okres dla wszystkich kibiców. Wczoraj odbył się jeden z najbardziej emocjonujących meczów w historii futbolu - półfinał z udziałem Niemców i Brazylii. Gospodarze ponieśli historyczną porażkę z naszymi sąsiadami, a media na całym świecie rozpisują się o klęsce piłkarzy. Przypomnijmy: Brazylia przegrała z Niemcami 1:7. Nekrolog dla gospodarza na okładce gazety

Dziś odbył się drugi półfinał z udziałem Argentyny i Holandii. Mecz od pierwszych minut przynosił wiele emocji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Po 90 minutach nadal nie padła żadna bramka. Potrzebna była więc dogrywka, składająca się z dwóch 15-minutowych części. Niestety, żadna z drużyn nie strzeliła upragnionego gola. Nie obyło się więc bez serii rzutów karnych. Przyniosła ona szczęście Argentynie, która pokonała Holandię 4:2.

Już w niedzielę zobaczymy wielki finał Niemcy-Argentyna. Komu będziecie kibicować?

Zobacz: Niemcy w meczu z Brazylią pobili rekord... Polaków. Jak to możliwe?