Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

Archie wygląda zupełnie jak książę Harry! Mamy dowód!

Meghan Markle, książę Harry, Archie na chrzcie
Instagram

W sobotę, 6 lipca, dokładnie dwa miesiące po narodzinach Meghan Markle i książę Harry ochrzcili swojego synka Archiego. Wydarzenie miało charakter prywatny, ale światło dzienne ujrzały już dwa zdjęcia - jedno rodzinne z częścią członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a drugie ukazujące jedynie Meghan, Harry'ego i Archiego. Do tej pory wszyscy zastanawiali się, do kogo wrodził się Archie. My już wiemy - wygląda zupełnie jak mały książę Harry! Zobaczcie zdjęcie poniżej, które jest tego dowodem.

Archie wrodził się w księcia Harry'ego

Archie to cały tata! Wystarczy porównać zdjęcia z chrztu, by zyskać pewność - Archie odziedziczył po tacie kolor włosów, kształt głowy, oczy i rysy twarzy. Sami się przekonajcie, porównując zdjęcia ojca i syna ze chrztu:

Archie wygląda jak książę Harry
East News

Co ciekawe, uważni obserwatorzy zwrócili uwagę, że w czasie chrztu książę Harry i Meghan Markle oddali hołd nieżyjącej księżnej Dianie. Pierwszą oznaką było zaproszenie jej sióstr na uroczystość - Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodal znalazły się nawet na rodzinnym zdjęciu. Oprócz tego "The Mirror" zwraca uwagę również na elegancką kanapę, na której siedziała książęca para z synkiem. Niemal na identycznym modelu siedziała księżna Diana w czasie chrztu Harry'ego! 

rodzina królewska na chrzcinach Archiego
East News

Archie to cały tata!

zdjęcia z chrztu księcia Harry'ego
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Archie
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44