Party Stories
Antoni Królikowski pożegnał Grzegorza Czepułkowskiego wzruszającym wpisem. 
Newsy

Antoni Królikowski żegna Grzegorza Czepułkowskiego z "Barw szczęścia". Jeszcze niedawno rozmawiali... 

Nagła śmierć Grzegorza Czepułkowskiego zasmuciła rodzinę oraz wielu przyjaciół dziennikarza, których poznał na swojej zawodowej drodze. Swój ogromny smutek wyraził również Antoni Królikowski.

Nagła śmierć Grzegorza Czepułkowskiego zasmuciła rodzinę oraz wielu przyjaciół dziennikarza, których poznał na swojej zawodowej drodze. Swój ogromny smutek wyraził również Antoni Królikowski. Zaledwie miesiąc temu udzielał mu wywiadu na premierze "Swingersów". Wówczas obaj śmiali się podczas wspólnej rozmowy, dziś Antkowi pozostały tylko wspomnienia...

Zobacz także: Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka

Flesz ewydanie

Oto wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego! Jedna z jego eks związała się z jego bratem

Antoni Królikowski żegna Grzegorza Czepułkowskiego z "Barw Szczęścia"

Wiadomość o śmierci Grzegorza Czepułkowskiego przyszła nagle. Prawdopodobną przyczyną śmierci, o której poinformowało RealNewsPL, był zawał serca. Dziennikarz odszedł w wieku 46 lat. Smutną informację przekazała rodzina:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… - brzmiał post opublikowany 27 marca.

Ze śmiercią dziennikarza nie może pogodzić się również Antoni Królikowski. Aktor często udzielał Grzegorzowi wywiadów podczas branżowych eventów. Zaledwie miesiąc temu radośnie opowiadał mu o roli Bartka w "Swingersach" a dzisiaj niespodziewanie musi go pożegnać...

Żegnaj Grzesiu, potwornie mi przykro... 

To trudny czas również dla Antoniego. 27 lutego zmarł jego ukochany ojciec, a równy miesiąc później pożegnał dobrego znajomego.

Zobacz także: Gwiazdor "Barw szczęścia" nie żyje! Aktor miał zaledwie 46 lat

Antoni Królikowski pożegnał Grzegorza Czepułkowskiego wzruszającym wpisem. 

Antoni Królikowski pożegnał Grzegorza Czepułkowskiego wzruszającym wpisem. 

Prawdopodobną przyczyną śmierci Grzegorza Czepułkowskiego był zawał serca, o czym poinformowali jego współpracownicy. 

Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Olga Frycz o pogrzebie Pawła Królikowskiego
Instagram
Newsy
Olga Frycz o paparazzi na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Padły mocne słowa!
Olga Frycz wspomina pogrzeb Pawła Królikowskiego. Co ją zdenerwowało?

Olga Frycz pojawiła się wśród żałobników, którzy uczestniczyli w pogrzebie Pawła Królikowskiego . Aktorka nie ukrywa, że była bardzo zirytowana obecnością fotoreporterów. W rozmowie z Party.pl w ostrych słowach oceniła ich zachowanie. Olga Frycz odniosła się także do afery, która rozpętała się wokół stroju Marcina Łopuckiego. Przypomnijmy, że mąż Kasi Skrzyneckiej pojawił się na pogrzebie Pawła Królikowskiego ubrany w dres. Jak komentuje to aktorka? Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Olga Frycz była poruszona zachowaniem paparazzi na pogrzebie Pawła Królikowskiego Zobacz także:  Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Monika Zamachowska zwróciła uwagę na naprawdę wyjątkową rzecz!

East News
Newsy
Katarzyna Skrzynecka opowiedziała nam o Pawle Królikowskim. Jej słowa wzruszają do łez

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą. Wiadomość o śmierci aktora wstrząsnęła nie tylko artystycznym światem. Przyjaciele, za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczali wpisy, w których żegnali swojego serdecznego kolegę. Wśród tych osób nie nie mogło oczywiście zabraknąć  Katarzyny Skrzyneckiej , która przez wiele lat, wspólnie z Pawłem Królikowskim, zasiadała w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo".  Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować! W środę 4 marca zaprezentowano ramówkę telewizji Polsat, na której pojawiły się gwiazdy związane ze stacją. Udało nam się porozmawiać z Katarzyną Skrzynecką, która we wzruszających słowach opowiedziała nam o tym, jaki był Paweł Królikowski. Chociaż aktorka nigdy nie miała okazji spotkać się z artystą na planie filmowym, to jednak więź jaka między nimi nawiązała się podczas zasiadania w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo", była niezwykle wyjątkowa.  Tak cudnych, kochanych ludzi nie powinno się zabierać tak wcześnie do nieba... [...] Bez Królika już nic nie będzie takie samo. - powiedziała w rozmowie z reporterką Party.pl, Katarzyna Skrzynecka.  Zobaczcie co jeszcze opowiedziała nam przyjaciółka Pawła Królikowskiego. Słowa Katarzyny Skrzyneckiej  wzruszają do łez.

Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski?
Newsy
Kiedy odbędzie się pogrzeb Grzegorza Czepułkowskiego? Nowe informacje w sprawie śmierci aktora "Barw Szczęścia"

O śmierci Grzegorza Czepułkowskiego poinformowali jego najbliżsi 27 marca. Nagła śmierć dziennikarza i aktora epizodycznych ról w takich serialach jak "Barwy Szczęścia" czy "Ojciec Mateusz" wstrząsnęła także środowiskiem medialnym. Przyjaciele zmarłego poinformowali, że prawdopodobną przyczyną śmierci Grzegorza był zawał serca, do którego doszło podczas spaceru z dziećmi. Czy znane są już oficjalne przyczyny śmierci? Kiedy odbędzie się pogrzeb Grzegorza Czepułkowskiego?  Zobacz także:  Na co zmarł Grzegorz Czepułkowski z "Barw Szczęścia"? Przyjaciele podali prawdopodobną przyczynę śmierci 47-latka Grzegorz Czepułkowski, kiedy odbędzie się pogrzeb? Grzegorz Czepułkowski był nie tylko aktorem i dziennikarzem Realnews, ale również blogerem modowym. Na ekranie mogliśmy zobaczyć go w filmach: "Lejdis" oraz "Bad Boy" Patryka Vegi. Grał też w serialach "Przepis na życie", "Barwy szczęścia", "Klan" czy "Ojciec Mateusz". W chwili śmierci miał tylko 46 lat.  To właśnie przyjaciele i współpracownicy z Realnews.pl podali prawdopodobną przyczynę śmierci Grzegorza Czepułkowskiego, którą miał być zawał. Ofiacjalną przyczynę miała potwierdzić sekcja zwłok:  Niestety na obecną chwilę jeszcze nic nie wiadomo. Prokuratura w dalszym ciągu bada sprawę i zbiera wszelakie informacje, a z powodu utrudnień pracowniczych spowodowanych przez epidemię koronawirusa odbywa się to całkiem mozolnie. Przyjaciele Grzegorza dodali również, że sekcja zwłok najprawdopodobniej odbędzie się w nadchodzącym tygodniu, a dopiero po niej będzie można zorganizować pogrzeb:  Sekcja zwłok będzie przeprowadzona dopiero po wystawieniu przez prokuraturę oficjalnego aktu zgonu i prawdopodobnie może...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner