Antoni Królikowski o gali MMA z sobowtórami Putina i Zełenskiego
Instagram @antek.krolikowski
Newsy

Antoni Królikowski tłumaczy się z gali z "Zełenskim" i "Putinem": "Rozumiem Wasze zaniepokojenie tą prowokacją"

Antoni Królikowski próbuje tłumaczyć kulisy walki sobowtórów Putina i Załenskiego na swojej gali. Twierdzi, że kontrowersja miała być pomocą potrzebującym.

Antoni Królikowski w ostatnim czasie ogłosił, że został włodarzem jednej z federacji MMA. Gdy obwieścił, że walką wieczoru ma być starcie sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego w sieci zawrzało. Internauci jednogłośnie uznali, że to bezlitosne promowanie się na wojnie i tragedii milionów ludzi, a pod wpisem Antoniego Królikowskiego pojawiło się dziesiątki tysięcy komentarzy od oburzonych osób. Aktor postanowił zabrać głos i wytłumaczyć się ze swojego pomysłu: 

Przepraszam Was, że nasza inicjatywa wzbudziła tyle emocji - zaczął swój wpis i podkreślił, że kontrowersja miała być jednocześnie sposobem na przyciągnięcie uwagi a w efekcie pomocą potrzebującym. 

Internauci jednak nie kupili tego tłumaczenia: 

Ktoś tu chyba nie zrozumiał tych 27. tysięcy komentarzy pod poprzednim postem. 

Jak tłumaczy się Antoni Królikowski? 

Antoni Królikowski spędził czas z nową partnerką. Bawili się nad Wisłą

Antoni Królikowski tłumaczy się z walki sobowtórów Putina i Zełenskiego: "Hate utrudnia artystyczny przekaz"

Antoni Królikowski zdecydowanie nie ma ostatnio dobrego czasu, Po tym, jak w mediach pojawiły się doniesienia o jego rozstaniu z Joanną Opozdą, internauci nie mają dla niego litości. W ostatnim czasie mają jednak coraz więcej powodów do krytyki a jednym z powodów jest fakt, że Antoni Królikowski promuje swoją galę MMA walką Putina i Załenskiego. Pomysł ten oburzył mnóstwo osób. W sieci pojawiło się dziesiątki tysięcy komentarzy od oburzonych internautów, a nawet gwiazdy miażdżą Antoniego Królikowskiego za galę MMA Putina i Załenskiego. Ostro wypowiedział się, m. in. jeden z uczestników "Hotelu Paradise", który miał wziąć udział w wydarzeniu. Z kolei Anja Rubik o pomyśle Antoniego Królikowskiego powiedziała:  "Prymitywne, niemoralne, podłe". Również prezydent Opola potępił galę MMA Antoniego Królikowskiego.

Antoni Królikowski chciał rozpromować swoją galę, jednak nie takiego rozgłosu oczekiwał. Na jego profilu chyba jeszcze nigdy nie było takiego poruszenia, jednak komentarze były dalekie od oczekiwanych. Antoni Królikowski postanowił zabrać głos i wytłumaczyć się ze swojego skandalicznego pomysłu: 

Przepraszam Was, że nasza inicjatywa wzbudziła tyle emocji. Chętnie Was wprowadzę w kulisy naszych działań, żebyście wiedzieli, co nas motywuje i jak chcemy nieść pomoc Ukrainie. Rozumiem Wasze zaniepokojenie tą prowokacją, ale wierzę że ta inicjatywa, w efekcie przyniesie wiele dobrego, bo przecież żadnej realnej walki sobowtórów nie będzie! - zaczął swój wpis.

Zobacz także: "Hotel Paradise" uczestnicy miażdżą Antka Królikowskiego. Na gali ma wystąpić Michał z 4. edycji!

Antoni Królikowski próbował wytłumaczyć wściekłym internautom, że źle odebrali jego kontrowersyjny pomysł, którego celem miała być charytatywna pomoc zaatakowanym sąsiadom. Kontrowersja, którą się posłużył, miała tylko zwrócić uwagę tłumów, bo jak podkreślił "największe możliwości finansowe dają kontrowersje, i one są dziś najbardziej pożądane":

Na wstępie podkreślę, że celem jest zebranie funduszy na pomoc Ukrainie a cała akcja trzymana była w tajemnicy, nawet przed innymi uczestnikami występującymi pod szyldem federacji @royaldivision_official.
Nasza prowokacja wynika z tego, że w dzisiejszym świecie największą oglądalność i największe zasięgi, a co za tym idzie, największe możliwości finansowe dają kontrowersje, bo to one są dziś najbardziej pożądane przez Was, naszych odbiorców o czym świadczy ogromny szum medialny. Chcemy zwrócić uwagę na to co wyprawia się na Ukrainie i możemy zapewnić realną pomoc. To jest cel naszej akcji – zebranie środków na pomoc przyjaciołom z Ukrainy, z którymi jesteśmy całym sercem.

Prezydent Opola ostro o gali fame MMA Antoniego Królikowskiego
Telus/Akpa

Zobacz także: Antoni Królikowski otwiera swoją federację fame MMA: "Muszę na czymś się wyładować"

W dalszej części wpisu, Antoni Królikowski tłumaczył, że nie miało dość do walki sobowtórów Putina i Zełenskiego, która początkowo została zapowiedziana jako walka wieczoru, co wywołało skrajne oburzenie internautów: 

Spotkanie, do którego miało dojść pomiędzy Umitem (uchodźca ze wschodu, sobowtór prezydenta Ukrainy) a Sławkiem z Polski (sobowtór skompromitowanego prezydenta Rosji), nigdy nie mialo mieć nic wspólnego z walką. Podkreślam, bo chyba tego tu zabrakło. Zaplanowana jest symboliczna akcja. Jestem aktorem, filmowcem, nie zajmuje się zawodowo sportem, ale kiedy poznałem historie tej niezwykłej przyjaźni dwóch sobowtórów, wiedziałem, że musi usłyszeć o niej świat. Chyba się udało, chociaż poziom nienawiści skierowany w naszym kierunku mocno nas zaskoczył.

Antoni Królikowski tłumaczy galę MMA z Putinem i Zełenskim
Instagram @antek.krolikowski

Zobacz także: Joanna Opozda reaguje na bojkot Antoniego Królikowskiego?! Podjęła poważne kroki

Ostatecznie Antoni Królikowski przyznał, że jest zaskoczony ogromem nienawistnych komentarzy, z jakim musiał się zmierzyć. Swoje postępowanie tłumaczył następująco. 

Jak wielu artystów z całego świata i ja chciałem wesprzeć wschodnich przyjaciół, wykorzystując najlepiej możliwości jakie mam. Bardzo mi przykro ze projekt został tak oceniony i wzbudził tyle trudnych emocji, a pojawiający się hate utrudnia nam ten artystyczny przekaz. Mimo to zależy mi aby dać mu wyraz i zrealizować cel, którym jest pomoc obywatelom Ukrainy. W związku z tym przyspieszamy naszą incjatywę. Będziecie mogli ją zobaczyć już w najbliższą sobotę podczas drugiej konferencji.
Dziś na podtrzymanie sportowych emocji, zachęcamy obejrzeć miniserial na Netflix Gambit Królowej♟🎬

Jednak, śledząc komentarze na profilu aktora, można wywnioskować, że to tłumaczenie nie przyniosło Antoniemu Królikowskiego zrozumienia ze strony internautów: 

- Nie wycieraj sobie gęby wojną. Chcesz pomóc to pomagaj, ale nie rób z tego szopki, bo to poniżej wszystkiego.
- Teraz z nas ludzi próbujesz debili zrobić? To ci się nie uda
- Usuń posty, przeproś, przeproś, nie brnij.
- Jednak możesz być jeszcze bardziej żałosny… #wstyd
- Antek, daj spokój. Chciałes zabłysnąć to trzeba było się brokatem obsypać i czekać na efekt - piszą internauci, a to jedne z delikatniejszych komentarzy. 

Antoni Królikowski pojechał na urlop?
TRICOLORS/EAST NEWS

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews
Newsy
Jak Małgorzata Ostrowska-Królikowska radzi sobie po śmierci Pawła Królikowskiego? Na jej twarzy znów pojawił się uśmiech!
Małgorzata Ostrowska Królikowska po śmierci męża. Jak sobie radzi?

To był ciężki początek roku dla rodziny Królikowskich. 27 lutego zmarł Paweł Królikowski. Od śmierci wybitnego aktora niebawem minie już dwa miesiące. Jak sobie radzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska ?  Antoni Królikowski opublikował wzruszające zdjęcie z mamą. Miło zobaczyć, że aktorka znowu się uśmiecha...  Zobacz także:  Antoni Królikowski wspomina ojca w wyjątkowy sposób. "Tata, najlepszy bajerant" Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski czytają bajki dla dzieci  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski wzięli udział w "Instanocce" czyli codziennej akcji zorganizowanej przez aktorów na Instagramie. Transmisje na żywo w ramach "Instanocki" dla dzieci odbywają się kolejno na różnych profilach aktorów. Wczorajsza obyła się na Instagramie Antoniego Królikowskiego. Rozpoczął od wspólnego czytania razem z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską.  Dzisiaj na @instanocka spróbujemy przeczytać razem „Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Zacznę z Mamą @malgorzata_ok a potem dołączą do nas koleżanki i koledzy: @soniabohosiewicz @kurdejszatan @piotrstramowski_official @laurasamojlowicz @misiekkoterski @adafijal @maria.niklinska @anna.korcz.official @taannamucha @rafkrolikowski 🐰❤️ #instanocka #koziolekmatolek Z tej okazji na jego profilu pojawiło się zdjęcie z mamą oraz książką Kornela Makuszyńskiego "Przygody Koziołka Matołka". Uwagę do zdjęcia przyciąga nie tylko piękna inicjatywa, ale również uśmiech Antoniego oraz Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Miło ich takich widzieć!  Zobacz także:  Antek Królikowski na spacerze z dziewczyną podczas kwarantanny! "To nasze alibi!"...

Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Antoni Królikowski powraca do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego
Newsy
Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego. Internauci: "Dobrze, że wróciłeś" 
Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci po śmierci Pawła Królikowskiego. Znowu się uśmiecha.

Rodzina Antoniego Królikowskiego przeżywa obecnie trudny i najsmutniejszy okres swojego życia. Od śmierci Pawła Królikowskiego minęły już trzy tygodnie. Najstarszy syn zmarłego aktora powoli powraca do aktywności na swoim Instagramie, gdzie czekają na niego wspierający fani.  W zeszłą niedzielę podzielił się pierwszym zdjęciem po przerwie, na którym obecna była prawie cała jego najbliższa rodzina. Dziś pojawiło się kolejne zdjęcie, a wraz z nim ten dobry humor i uśmiech Antoniego, których przez najbliższe tygodnie wszystkim było brak.  Zobacz także:  Antoni Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie po pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jest na nim cała rodzina Antoni Królikowski powrócił do aktywności w sieci Antoni Królikowski w minioną niedzielę opublikował zdjęcie z rodziną. Spędził ją w towarzystwie mamy oraz młodszego rodzeństwa. Podobnie jak tysiące innych osób, zaapelował do Polaków, aby pozostali w domu, aby zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Dziś ponownie postanowił przypomnieć swoim obserwatorom, że dbanie o higienę w czasach pandemii koronawirusa jest niezwykle ważne.  Patrzę Wam na rączki #domowerozkminy - napisał  Do wpisu dołączył zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym przeszywającym wzrokiem patrzy na oglądającego. Internauci byli pod wrażeniem nowej fotografii aktora, ale szczególnie ucieszyła ich jego obecność w sieci oraz doskonale znany im humor:  Wróciłeś! To dobrze Nie zabrakło również komplementów:  - Bardzo męskie to zdjęcie. - Antku, bardzo zacne foto 🐰☺️ - Niech Pan tak nie patrzy 😅 Zdjęcie mega dobre ❤️ Na Instastory Antoniego pojawiło się również nagranie z życzeniami dla przyjaciela aktora. Podczas...

Antoni Królikowski w zielonej bluzie
East News
Newsy
Antoni Królikowski ma nową dziewczynę?! To aktorka "Pierwszej miłości"
Antoni Królikowski ma nową dziewczynę?! To aktorka "Pierwszej miłości"

Antoni Królikowski zbliżył się do pięknej koleżanki z show-biznesu? Media dotarły do zaskakujących informacji dotyczących aktora! Zaledwie kilka dni temu była partnerka Antoniego Królikowskiego za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że nie są już razem. Kasia Dąbrowska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z aktorem i przyznała, że ich związek to już przeszłość. Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem Królikowskim razem - napisała była już partnerka aktora.  Teraz portal pudelek.pl poinformował, że na urodzinowej imprezie Gabi Drzewieckiej Antoni Królikowski świetnie bawił się w towarzystwie pewnej gwiazdy...  Z kim imprezował Antoni Królikowski? Według doniesień portalu pudelek.pl w czerwcu Antoni Królikowski pojawił się na urodzinach Gabi Drzewieckiej - co ciekawe, według ustaleń portalu aktor przyszedł na imprezę w towarzystwie Joanny Opozdy.  Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić czy jako para, czy dobrzy znajomi - informuje źródło portalu. Na zdjęciach opublikowanych przez media widać m.in. jak Antoni Królikowski czule całuje aktorkę w policzek. Co ich łączy? Aktorka w rozmowie z portalem pudelek.pl przyznała jedynie, że z Antkiem Królikowskim zna się od dawna. Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić - skomentowała Joanna Opozda.  Co Wy na to? Zobacz także:   O tacie, rodzinie, nowych filmach... Antoni Królikowski w szczerym wywiadzie dla magazynu "Party" Była partnerka Antoniego Królikowskiego zaledwie kilka dni temu poinformowała, że rozstała się z aktorem. Teraz jeden z portali informuje, że aktor pojawił się na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik