Antek Królikowski z nową dziewczyną na majówce w Hiszpanii
Instagram

Romantyczna majówka Antka Królikowskiego! Coraz chętniej chwali się swoją nową dziewczyną. Co na to Julia?

Antek Królikowski z nową dziewczyną na majówce w Hiszpanii
Instagram

Do Antka Królikowskiego znów uśmiechnęło się szczęście! Po głośnych rozstaniu z Julią Wieniawą aktor wycofał się nieco z życia publicznego. Antek wyjechał nawet na Bali, aby tam odnaleźć spokój i równowagę. Jednak teraz aktor znów jest aktywny między innymi w social mediach. Antoni Królikowski chętnie chwali się tam swoim nowym związkiem. Ostatnio były chłopak Julii Wieniawy opublikował serię zdjęć z majówki, którą spędza z ukochaną w Barcelonie.

Antek Królikowski z nową dziewczyną na majówce w Barcelonie

Antek Królikowski od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą Kasią. Wiadomo o niej tylko tyle, że jest spoza show-biznesu. Antek Królikowski postanowił jednak wprowadzić ją na salony. Jeszcze niedawno Kasia towarzyszyła ukochanemu podczas festiwalu Off Camera, który odbywa się w Krakowie. Co ciekawe, na tej samej imprezie pojawiła się również Julia Wieniawa!

Zobacz także: Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na imprezę, na której bawiła się też... Julia Wieniawa! Jak z tego wybrnęli?

Teraz z kolei zakochani spędzają majówkę w Barcelonie. Antek chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami z tego wyjazdu. Aktor wraz z ukochaną byli między innymi na meczu FC Barcelona vs. Liverpool. Zakochani odpoczywali także na plaży, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

Myślicie, że Julia Wieniawa jest zazdrosna patrząc na pełne miłości zdjęcia Antka i Kasi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#matchday⚽️ #championsleague #10 #fcbarcelona #liverpool

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Wróżycie im długi związek?

Antek Królikowski z nową dziewczyną na Off Camera w Krakowie
East News

 

Więcej na temat Antoni Królikowski
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08