Julia Wieniawa i Antek Królikowski - będzie wojna po rozstaniu?

Antek Królikowski podjął ważną decyzję po rozstaniu z Julią Wieniawą!

Julia Wieniawa i Antek Królikowski - będzie wojna po rozstaniu?

Informacje o rozstaniu Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego zaskoczyły chyba wszystkich. Jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało tego, że zakochani zakończą swój związek. Niestety, pod koniec 2018 roku para potwierdziła, że już nie są razem. 

(...) mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie- w rozmowie z magazynem "Viva!" zdradziła Julia Wieniawa. 

Po rozstaniu Julia Wieniawa skupiła się na swojej karierze i ostrych treningach, a Antek Królikowski postanowił odpocząć i poleciał na Bali, gdzie "oczyszcza duszę i ciało". Teraz okazuje się również, że po rozstaniu z Julią aktor podjął ważną decyzję. Jaką? 

Antek Królikowski nie chce zaczynać nowego związku

Według doniesień "Faktu" Antek Królikowski po rozstaniu z Julią Wieniawą nie chce zbyt szybko się zakochać. Informatorka dziennika zdradza, że aktor nie planuje teraz nowego związku. Antek Królikowski chce skupić się na swojej karierze. 

Antek ma na razie dość dziewczyn. Przeżył już tyle różnych rozczarowań, że absolutnie nie spieszy mu się, by znowu się zakochać- w rozmowie z Faktem zdradza koleżanka Królikowskiego. 

Przypominamy, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli razem przez dwa lata. Po rozstaniu aktor opublikował wzruszające wideo i podziękował byłej partnerce za wspólnie spędzone chwile.

Zobacz także: Nikodem Rozbicki zdradził, jak zareagował na zdjęcia z Julią Wieniawą. Ona płakała, a on?

Antek Królikowski po rozstaniu z Julią Wieniawą chce się skupić na pracy. 

Antoni Królikowski

Aktorska para rozstała się po dwóch latach związku.

Antoni Królikowski, Julia Wieniawa
East News

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37