Ania Wendzikowska z córką Tosią
EOS

Anna Wendzikowska zdecydowanie poczuła już wiosnę! Choć wiele osób wciąż nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez czapki i szalika, to dla 37-latki nie jest to problem. ;) Zobaczcie najnowsze zdjęcia Ani. Jak podoba się wam jej stylizacja? 

Anna Wendzikowska poczuła wiosnę

Gwiazda TVN kilka miesięcy temu urodziła drugą córeczkę. Ania nie zdecydowała się na urlop macierzyński. Zaledwie 6 dni po porodzie wróciła do pracy. Decyzja dziennikarki podzieliła fanów. Jednak Ania Wendzikowska wielokrotnie podkreślała już, że córki są dla niej na pierwszym miejscu. Tosia i Kornelka są oczkiem w głowie mamy. 

Zobacz także: Anna Wendzikowska marzy o szczęśliwym związku. Jej wpis chwyta za serce! 

Ostatnio Wendzikowska w wiosennej stylizacji została przyłapana przez fotoreporterów pod studiem DDTVN. 37-latka w Dzień Kobiet postawiła na róż. Do kwiecistej różowej sukienki dobrała płaszcz w tym samym kolorze. A w ręku miała czerwone szpilki od Jimmy'ego Choo. Anna na nogach miała białe adidasy, w których zdecydowanie wygodniej i bezpieczniej prowadzi się auto. Paparazzi sfotografowali Wendzikowską, gdy wsiadała do Porsche Macan wartego 300 tysięcy złotych.

Zobaczcie poniżej zdjęcia Ani Wendzikowskiej! Uśmiech dziennikarce nie schodził z twarzy. ;) 

Ania Wendzikowska
EOS

Samochód Anny wart jest 300 tys. złotych 

Ania Wendzikowska
EOS

Anna w ręku niosła szpilki od Jimmy'ego Choo 

Ania Wendzikowska
EOS

Zobacz także: Anna Wendzikowska pokazała brzuch 3 miesiące po porodzie! Wróciła do formy?

Więcej na temat Ania Wendzikowska