Anna Wendzikowska
instagram
1/4
Anna Wendzikowska
Instagram

 

Pod koniec ubiegłego roku Anna Wendzikowska po raz drugi została mamą. Dziennikarka wraz z nowym partnerem próbowała stworzyć pełną i szczęśliwą rodzinę. Niestety, z ojcem malutkiej Antosi rozstali się miesiąc po przyjściu na świat dziecka. Anna ponoć bardzo przeżyła rozpad jej kolejnego związku, jednak w social mediach nie dała tego po sobie poznać. Najnowszy wpis zdradza jednak, że Wendzikowska nie uporała się jeszcze ze stratą. Co napisała? Odpowiedź na kolejnym slajdzie. 

 

Zobacz też: "Robisz krzywdę dziecku" Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Poszło o jedno ZDJĘCIE

 

2/4
Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z córkami
Instagram

 

Ania Wendzikowska jest mamą Kornelki i Antosi. Dziewczynki są oczkiem w głowie mamy. Choć Anna znów jest singielką, to marzy jednak o pełnej rodzinie. Jaka para jest dla niej wzorem szczęścia i prawdziwej miłości?

 

3/4
Anna Wendzikowska
instagram

 

37-latka na swoim Instastories udostępniła zdjęcie Robbiego Williamsa i Aydy Field.  Para jest małżeństwem od 9 lat. Wspólnie wychowują dwie córki i syna. W jednym z wywiadów Robbie powiedział o żonie piękne słowa. Te przypomniała Anna. 

Jesteśmy dla siebie opoką. Ja opiekuję się nią, a ona mną i tak to powinno wyglądać. Tak działa miłość, tak powinno być w związku - powiedział.

Anna nie pozostawiła wypowiedzi bez komentarza. 

Też tak chcę - wyznała.

4/4
Anna Wendzikowska z córką
Instagram

 

Czy Annie w tym roku uda się znaleźć prawdziwą miłość? Tego jej życzymy! 

 

Więcej na temat Ania Wendzikowska