Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak na urodzinach Party
Akpa

Ignaczak nie jest ideałem dla Wendzikowskiej. Rozpływa się nad znanym aktorem

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak na urodzinach Party
Akpa

Anna Wendzikowska kilka tygodni temu została po raz pierwszy mamą. Dziennikarka szybko planuje wrócić do pracy i już zaczęła dbać o formę. Niedawno pokazała zdjęcie jak trenuje na siłowni. Zobacz: Tak Wendzikowska dba o perfecyjną sylwetkę

Prezenterka nieustannie jednak publikuje w "Party" swoje felietony. Ten najnowszy dotyczy mężczyzny idealnego. Nie da się ukryć, że na swojej drodze Wendzikowska spotkała największych gwiazdorów światowego formatu, za którymi wzdychają miliony kobiet. Jednak jej zdaniem tych naprawdę godnych uwagi jest niewielu. Do ich grona zalicza się między innymi Chris Hemsworth, któremu aktorka poświęciła kilka słów:

Ma prawie metr dziewięćdziesiąt, blond czuprynę i niebieskie oczy. Jest świetnie zbudowany, a jego osobowość dorównuje jego atrakcyjności fizycznej. (...) Przystojny, utalentowany i jeszcze do tego pracowity. Musiał zrobić karierę. Czego o nim nie wiecie? Jest jednym z najsympatyczniejszych hollywoodzkich gwiazdorów. Ma klasę i ogromną kulturę osobistą. Sukces i sława nic w tej kwestii nie zmieniły. (...) Po prostu ideał faceta. 

Co na to Patryk Ignaczak?

Zobacz: Wendzikowska w uroczej sesji z córeczką
 

Ania Wendzikowska na premierze filmu "Body/Ciało" 

Wendzikowska po raz pierwszy na salonach po ciąży:

Więcej na temat Party Anna Wendzikowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39