Anna Starmach z narzeczonym Piotrem
ONS/Party.pl

TYLKO U NAS! Anna Starmach już w sierpniu weźmie ślub! Kto zaprojektował jej suknie?

Anna Starmach z narzeczonym Piotrem
ONS/Party.pl

To już pewne! Pod koniec sierpnia Anna Starmach wyjdzie za mąż za swojego narzeczonego Piotra. Jak ustalił magazyn "Flesz", para pobierze się w rodzinnym Krakowie. Pół roku temu, dokładnie w Walentynki, zakochani zaręczyli się, ale o planach weselnych wiedziała tylko garstka osób! Początkowo Anna i Piotr rozważali dwie możliwości. Myśleli o cichym ślubie za granicą w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół albo o dużym weselu w Polsce. Ostatecznie zdecydowali się jednak na uroczystość w rodzinnym mieście, na którą zaproszą większą ilość gości. Szczegóły wesela Ani i Piotra są już dopięte niemal na ostatni guzik, ale przyszła panna młoda może spać spokojnie, bo znalazła już wymarzoną suknię ślubną!

Suknia ślubna Anny Starmach

Według ustaleń "Flesza" Anna Starmach zaprojektowanie swojej sukni ślubnej chciała powierzyć zaprzyjaźnionym projektantom. Wspólnie udało im się stworzyć wstępny szkic kreacji, ale... ostatecznie wymarzoną suknię jurorka "MasterChefa" znalazła przypadkiem, w jednym ze ślubnych butików.

Zobacz także: Anna Starmach pojechała w podróż przedślubną! Gdzie?

 

Więcej szczegółów dotyczących uroczystości znajdziesz w nowym "Fleszu".

Już pod koniec sierpnia Anna Starmach weźmie ślub z ukochanym Piotrem.

Anna Starmach

Jurorka "MasterChefa" znalazła już wymarzoną suknię ślubną!

Anna Starmach
East News

Więcej na temat Anna Starmach
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05