Anna Mucha nie szykuje wyprawki dla dziecka
ONS
Newsy

Mucha przy drugim dziecku sporo zaoszczędzi. Znalazła na to patent

Jak aktorka radzi sobie z kryzysem na rynku?

Do porodu Anny Muchy zostało kilka(naście) dni. Aktorka jeszcze w styczniu powita na świecie swoją drugą pociechę. Chociaż gwiazda nie zna płci dziecka to podjęła już decyzję, że nie skompletuje wyprawki. Magazyn "Party" dowiedział się, że drugie dziecko Muchy będzie korzystało z zabawek i ubranek po starszej siostrze Stefanii.

- Ania i Marcin pochodzą do narodzin drugiego dziecka ze spokojem. Już postanowili, że przez pierwsze kilka miesięcy będą używać ubranek, wózka oraz większość zabawek, które kupili dwa lata temu, gdy na świat przyszła ich córeczka Stefania. Jak na razie jedyną nową rzeczą będzie łóżeczko, które zaprojektowała Ania - zdradza znajoma gwiazdy.


Takie podejście do sprawy pozwala Annie na spokojnie zająć się Stefanią i przygotować do porodu, zamiast biegać po sklepach w poszukiwaniach nowych zabawek.

Praktyczne rozwiązanie?

Zobacz: "Z zazdrością dowiaduję się o kolejnych ciążach gwiazd"

Ciężarna Mucha i Sora wracają z restauracji:

Agnieszka Sienkiewicz, n.s.
instagram
Newsy
Agnieszka Sienkiewicz drugi raz zostanie mamą! Urodzi chłopca czy dziewczynkę?
Agnieszka Sienkiewicz drugi raz zostanie mamą! Urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Kilka dni temu  Agnieszka Sienkiewicz  podzieliła się z fanami wyjątkową wiadomością. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" ogłosiła na swoim Instagramie, że już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą! Jeden z tygodników zdradził już płeć dziecka. Czy córka Agnieszki, Zosia będzie miała brata, a może siostrę? Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży Gdy pod koniec 12. sezonu serialowa Dorotka z "Przyjaciółek" ogłosiła, że spodziewa się dziecka, nikt nie przypuszczał, że odtwórczyni tej roli również! Agnieszka Sienkiewicz jest mamą blisko 3-letniej Zosi. I jak się kilka dni temu dowiedzieliśmy jej rodzina niedługo znów się powiększy. 34-latka od kilku lat jest w szczęśliwym związku. W 2017 roku aktorka wyszła za mąż za Mikołaja Gauerę.  Kochani! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę - napisała gwiazda na Instagramie.  Według tygodnika "Świat i ludzie" Agnieszka najprawdopodobniej urodzi... córkę! Nie wiadomo, na kiedy dokładnie planowany jest termin porodu. 34-latka może pochwalić się jednak już dużym brzuszkiem! Być może w najbliższym czasie pojawi się zatem jakaś specjalna kolekcja ubranek dla niemowląt, która potwierdzi płeć dziecka? Aktorka w Łodzi prowadzi sklep z artykułami dziecięcymi i rodzinnymi.  Agnieszce jeszcze raz gratulujemy! Aktorka dzieląc się wiadomością o ciąży poprosiła o wsparcie dla chorej Kasi Jędrasiak Aktorka ma już spory brzuszek!  Zobacz także:   Agnieszka Sienkiewicz pierwszy raz pokazała brzuszek na ściance. Gwiazda "Przyjaciółek" niedługo zostanie mamą

AKPA
Newsy
Mucha nie będzie zajmować się dzieckiem?
Co ona kombinuje?

Ciąża Anny Muchy wzbudza wiele emocji. Jakiś czas temu spekulowano jak szybko aktorka wróci po porodzie do pracy. Ania początkowo chciała szybko zostawić dziecko w dobrych rękach i wrócić na plan zdjęciowy. Czym jednak bliżej porodu, tym nastawienie Ani się zmienia. Teraz okazuje się, że Mucha wolałaby sama opiekować się maleństwem, przy ewentualnej pomocy swojej mamy. Nianie póki co nie wchodzą w grę. - Już myśli o tym, co będzie po urodzeniu dziecka. Nie ma zamiaru zatrudniać do niego sztabu opiekunek. Pomoc przy wychowaniu natychmiast zaoferowała jej mama. Ania początkowo nie była przekonana do tej wizji, ale uległa. Sama była wychowywana przez babcię Irenę. I model kochającej babci znakomicie się sprawdził - powiedział Świat i ludzie znajomy aktorki. Babcie to lepsze rozwiązanie niż niania?

Anna Mucha nagra płytę
ONS
Newsy
Jak Anna Mucha nazwie syna? Gwiazda stawia na oryginalne imię
Córka ma na imię Stefania...

Ponad tydzień temu na świat przyszedł syn Anny Muchy . Aktorka nie chciała poznawać płci dziecka, aż do dnia porodu, dlatego też jego imię nie zostało jeszcze wybrane. Magazyn "Flesz" przyjrzał się bliżej całej sprawie i sprawdził na jakim etapie "poszukiwań" są szczęśliwi rodzice. Okazuje się, że Annie i Marcelowi zależy na imieniu, które będzie łatwe do wypowiedzenia za granicą, co nie ułatwia szybkiej decyzji. - Zastanawiają się czy dać synkowi tradycyjne polskie imię, czy międzynarodowe, zrozumiałe w każdym języku. Idealnie byłoby gdyby znaleźli takie, które spełnia oba te wymagania, tak jak to było w przypadku Stefanii - mówi "Fleszowi" przyjaciółka pary. Imię dla dziecka Muchy zostanie wybrane najpóźniej do połowy lutego . Dlaczego? Właśnie do tego czasu aktorka musi zarejestrować syna  w urzędzie stanu cywilnego. Jak myślicie, jakie imię wybierze? Może... Stefan? Zobacz: Kiedy Mucha planuje wrócić do pracy po porodzie?  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner