Anna Mucha na blogu
ONS

Wpisy Anny Muchy na jej blogu zawsze wzbudzają duże kontrowersje. Aktorka nie boi się poruszać najbardziej kontrowersyjnych tematów, o których głośno dyskutuje się w mediach. To tam rozegrała się również wojna słowna z Karoliną Korwin Piotrowską. Przypomnijmy: Mucha OSTRO odpowiada Korwin: Czas wyjść przewietrzyć głowę

Wczoraj pojawił się nowy wpis, w którym aktorka opisuje nietypową sytuację. Ojciec pewnej 10-lataki dowiedział się, że dziewczynka zaczęła umawiać się na randki. Oszukiwała innych chłopaków i wymykała się z domu, więc postanowił ją upokorzyć i wstawił na Facebooku kilka jej zdjęć, gdzie jest ubrana w różowe ciuszki i koszulkę z napisem "Mam 10 lat". Mężczyzna myślał, będzie to dla niej upokarzające. Gwiazda obroniła 10-latkę:

ja w tych zdjęciach nie widzę niczego kontrowersyjnego… niczego nadzwyczajnego… ot, dziewczynka w fazie różu, ciągle infantylna, no ale czego się spodziewać…w końcu ma dziesięć lat… ! w dobie wszechogarniającej erotyki (i żeby nie było! i erotyke i sex lubię, "jak koń owies" ;) ) bardziej niestosowne wydają mi się "dupy i cycki" wszędzie wiszące dookoła, reklamujące dachówki i rury. lalki z talią osy przy biuście Ciccioliny i pupie Kim… z obowiązkowym cielęcym spojrzeniem… na miejscu rodzica byłoby mi przykro, że Córka mnie oszukuje, że nie zbudowałam relacji opartej na zaufaniu i zrozumieniu, że nie wytłumaczyłam, że na wszystko jest czas… - pisze gwiazda (pis. oryginalna)

Odwiedzacie bloga Muchy?

 

Zobacz także: pozycja misjonarska, czyli na mnicha

Zobacz: Korwin do Muchy i Rozenek: Moje zapiekłe fanki informuję, że...
 Anna Mucha na imprezie:

Więcej na temat Anna Mucha