Anna Lewandowska na balu TVN Anna Lewandowska na balu TVN Anna Lewandowska na Balu TVN w czarnym kombinezonie Just Paul Anna Lewandowska na Balu TVN w czarnym kombinezonie Just Paul Anna Lewandowska
Anna Lewandowska na balu TVN
1/5
Anna Lewandowska na balu TVN

Anna Lewandowska pojawiła się na tegorocznym charytatywnym balu TVN i wzbudziła sensację! Choć jej kreacja wzbudzała ogromne emocje (zobacz: Anna Lewandowska skrytykowana za stylizację na Balu TVN! "Bal to nie gala fitness"), nie sposób nie wspomnieć o wielkim sercu Ani.

 

Udało nam się dowiedzieć, za ile gwiazda wylicytowała jeden z przedmiotów podczas aukcji na rzecz fundacji TVN. Sprawdźcie na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Z kim Anna Lewandowska przyszła na bal TVN-u? Zobacz zdjęcia!

2/5
Anna Lewandowska na balu TVN

Dzięki InstaStories Mateusza Hładkiego dowiedzieliśmy się, że Anna Lewandowska wylicytowała na balu TVN egzemplarz "Dziadów" Adama Mickiewicza z 1896 roku. Ile za niego dała?

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała NOWE zdjęcie Klary z Robertem oraz pokój córki! Zobacz ZDJĘCIA

3/5
Anna Lewandowska na Balu TVN w czarnym kombinezonie Just Paul
ONS.pl

Jak udało nam się dowiedzieć, podczas aukcji Anna Lewandowska wydała... ponad 100 tysięcy złotych! :) 

Zaskoczeni?

Zobacz: Ania Lewandowska założyła za małe spodnie? Jej stylizacja na meczu z Kazachstanem była niemal idealna... ZDJĘCIA

4/5
Anna Lewandowska na Balu TVN w czarnym kombinezonie Just Paul
ONS.pl

Anna Lewandowska na balu TVN wzbudzała największą sensację! W końcu bardzo rzadko pojawia się na tego typu imprezach. Jednak nie została na nim długo - w końcu spieszyła się do córki! 

Zobacz: Łukasz Jakóbiak zaprosił Lewandowskich do swojego show? "Aniu, z całym szacunkiem, ale..."

5/5
Anna Lewandowska
East News
Więcej na temat Anna Lewandowska