Anna Lewandowska na imprezie Zofia Zborowska, Paulina Krupińska na imprezie Anny Lewandowskiej Zofia Ślotała, Martyna Wojciechowska na imprezie Anny Lewandowskiej Maja Bohosiewicz, Katarzyna Burzyńska na imprezie Anny Lewandowskiej Beata Sadowska i Ida Nowakowska na imprezie Anny Lewandowskiej
Anna Lewandowska na imprezie
ONS

Anna Lewandowska świętuje premierę swojej nowej marki Phlov! Dziś rano okazało się, że trenerka wypuściła na rynek własną markę ekologicznych kosmetyków. Z tej okazji Ania  zaprosiła gwiazdy na imprezę do jednej z warszawskich restauracji. Razem z Anną Lewandowską świętowały m.in. Martyna Wojciechowska, Maja Bohosiewicz, Paulina Krupińska oraz Ida Nowakowska. Kto jeszcze pojawił się na imprezie zorganizowanej przez Annę Lewandowską? 

Zobaczcie, kto imprezował razem z Anną Lewandowską! Spójrzcie na elegancką stylizację trenerki i uroczy naszyjnik młodej mamy! 

Zobacz także: 2-letnia Klara Lewandowska zrobiła... fotkę rodzicom! Wyszło bardzo profesjonalnie

1/5
Anna Lewandowska na imprezie
ONS

Anna Lewandowska na wieczorne wyjście wybrała bardzo elegancki look. Trenerka zaprezentowała się w welurowych spodniach, które połączyła z czarnym topem i marynarką. Stylizację uzupełniły szpilki Burberry za ponad 2 tysiące złotych oraz złoty naszyjnik z imieniem jej córeczki. 

Zobaczcie, kto świętował razem z Anią! 

2/5
Zofia Zborowska, Paulina Krupińska na imprezie Anny Lewandowskiej
ONS

Na imprezie nie zabrakło m.in. Zofii Zborowskiej i Pauliny Krupińskiej. 

3/5
Zofia Ślotała, Martyna Wojciechowska na imprezie Anny Lewandowskiej
ONS

Anię wspierały również Zofia Ślotała i Martyna Wojciechowska. 

5/5
Beata Sadowska i Ida Nowakowska na imprezie Anny Lewandowskiej
ONS
Więcej na temat Anna Lewandowska