Anna Lewandowska o macierzyństwie Anna Lewandowska, Klara Lewandowska  Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Klara Lewandowska Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
Anna Lewandowska o macierzyństwie
O co chodzi?
1/5
Anna Lewandowska o macierzyństwie

Anna Lewandowska, jak sama pisze na swoim Instgaramie, jest świetnie zorganizowaną młodą mamą - choć to Klara jest dla niej najważniejsza i to jej poświęca najwięcej czasu, znajduje moment na ćwiczenia i aktywność fizyczną. Większość fanek Ani bardzo jej tego zazdrości, ale nie zawsze jest to takie proste. Pod jednym ze swoich ostatnich postów trenerka zdradziła, że jej córeczka zaczęła ząbkować. Co na ten temat pisze Lewandowska? Zobaczcie!

Zobacz także: Zwykle tryska pozytywną energią, ale nie tym razem. Anna Lewandowska zaskoczyła refleksyjnym wpisem: "Każdy z nas przeżył stratę"

2/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Ania Lewandowska codziennie zachęca swoje fanki do ćwiczeń. Jedna z nich zastanawiała się, jak często Klara pozwala mamie na aktywność! Okazuje się, że nie zawsze jest kolorowo, bo mała zaczęła ząbkować!

kochani, ojjj codziennie nie jest tak kolorowo:) szczególnie jak ząbki idą  - zdradziła Ania!

Klara Lewandowska już ząbkuje!

Zobacz: Klara Lewandowska już ćwiczy ze swoją mamą! "Staram się być wzorem dla mojej córki", pisze Ania. Zobaczcie rozczulające zdjęcie!

3/5
 Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Mała Klara Lewandowska niedługo skończy pół roku! Rozwija się świetnie, a jej rodzice szaleją na jej punkcie ;)

4/5
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Instagram/Robert Lewandowski

Robert Lewandowski uwielbia spędzać z nią czas i nosić na rękach :) 

5/5
Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram