Anna Lewandowska w zielonym swetrze na Instagramie
Instagram

Anna Lewandowska jest w ciąży? Tym zdjęciem rozwiała wszelkie wątpliwości!

Anna Lewandowska w zielonym swetrze na Instagramie
Instagram

Już niedługo Klara Lewandowska będzie świętowała swoje 2. urodziny. Od tygodni plotkuje się, że dziewczynka niebawem doczeka się rodzeństwa. Plotka głosi, że Anna Lewandowska jest w ciąży. Jaka jest prawda? Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie, które nie zostawia wątpliwości. Zobaczcie poniżej!

Anna Lewandowska jest w ciąży?

Lewandowscy nie ukrywają, że myślą czasem o drugim dziecku. Na razie jednak pochłonięci są swoimi zawodowymi zobowiązaniami. Robert wciąż jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Z kolei Ania z powodzeniem rozkręca swoje interesy. Czy mimo wszystko znajdą czas na drugie dziecko?

Zobacz także: Nie uwierzycie, co zrobiła Klara! Anna Lewandowska musi być z niej dumna

 

Modna odzież dla kobiet w każdym wieku? Sprawdź rabaty na stronie ORSAY promocje.

 

Plotki o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży, pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Potwierdzeniem tych doniesień miał być między innymi fakt, iż trenerka ostatnio często pozuje w luźnych ciuchach i zasłania brzuch. Do tej pory Lewandowscy milczeli na ten temat. Jednak teraz Ania postanowiła chyba rozwiać wszelkie wątpliwości publikując na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Patrząc na nie nie mamy wątpliwości: Klara nie będzie miała chyba na razie rodzeństwa. Brzuszek Ani Lewandowskiej jest bowiem idealnie płaski!

Zazdrościcie jej takiej figury?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was a busy day with a photo shoot for my next project 💫 Sunday, end of the weekend. So what now? Maybe Summer Shape with👙 @diet_training_by_ann app ?💫 ________________________ Dzisiaj pracowity dzień podczas sesji zdjeciowej do mojego kolejnego projektu 💫 Weekend powoli dobiega końca, część z Was wróci do pracy, a część z Was wyjedzie na weekend majowy... Mam propozycję na zakończenie tego dnia ;-) Krótki i funkcjonalny trening - zacznijmy odliczanie do sezonu bikinii☀️👙! To co? Może wspólny Summer Shape z app @diet_training_by_ann 💫 #annalewandowska #photoshoot #summershape #motivation #workoutbyAnn #work #bikini @calzedonia

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Klara niebawem skończy 2 latka. Doczeka się rodzeństwa?

Anna Lewandowska bawi się z córką Klarą
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08