Już niedługo Klara Lewandowska będzie świętowała swoje 2. urodziny. Od tygodni plotkuje się, że dziewczynka niebawem doczeka się rodzeństwa. Plotka głosi, że Anna Lewandowska jest w ciąży. Jaka jest prawda? Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie, które nie zostawia wątpliwości. Zobaczcie poniżej!

Reklama

Anna Lewandowska jest w ciąży?

Lewandowscy nie ukrywają, że myślą czasem o drugim dziecku. Na razie jednak pochłonięci są swoimi zawodowymi zobowiązaniami. Robert wciąż jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Z kolei Ania z powodzeniem rozkręca swoje interesy. Czy mimo wszystko znajdą czas na drugie dziecko?

Zobacz także: Nie uwierzycie, co zrobiła Klara! Anna Lewandowska musi być z niej dumna

Modna odzież dla kobiet w każdym wieku? Sprawdź rabaty na stronie ORSAY promocje.

Plotki o tym, że Anna Lewandowska jest w ciąży, pojawiły się w mediach już jakiś czas temu. Potwierdzeniem tych doniesień miał być między innymi fakt, iż trenerka ostatnio często pozuje w luźnych ciuchach i zasłania brzuch. Do tej pory Lewandowscy milczeli na ten temat. Jednak teraz Ania postanowiła chyba rozwiać wszelkie wątpliwości publikując na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Patrząc na nie nie mamy wątpliwości: Klara nie będzie miała chyba na razie rodzeństwa. Brzuszek Ani Lewandowskiej jest bowiem idealnie płaski!

Zazdrościcie jej takiej figury?

Klara niebawem skończy 2 latka. Doczeka się rodzeństwa?

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama