Anna Lewandowska trenuje po ciąży Anna Lewandowska trenuje po ciąży Anna Lewandowska trenuje po ciąży Szczupła Anna Lewandowska po porodzie Anna Lewandowska
Anna Lewandowska trenuje po ciąży
Instagram
1/6
Anna Lewandowska trenuje po ciąży
Instagram

Anna Lewandowska trenuje po ciąży! 4 maja na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Od tamtej pory Anna Lewandowska wypoczywała i regenerowała się po porodzie. Jeszcze tydzień temu młoda mama zapewniała, że treningi muszą jeszcze trochę poczekać i bez codziennego wysiłku sportowego "też da się żyć"- teraz jednak Anna Lewandowska zmieniła zdanie i pokazała zdjęcie z sali treningowej.

Poranny krótki trening --> powoli małymi krokami🐾🐾🐾. Pamiętaj, aby zawsze dostosowywać ćwiczenia do swoich możliwości🙌🏻- napisała pod zdjęciem.

Co jeszcze napisała Anna Lewandowska i jakie pokazała zdjęcie z sali treningowej? Tego dowiecie się na następnej stronie naszej galerii!

Zobacz także: „Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

 

2/6
Anna Lewandowska trenuje po ciąży
Instagram

Poranny krótki trening --> powoli małymi krokami🐾🐾🐾. Pamiętaj, aby zawsze dostosowywać ćwiczenia do swoich możliwości🙌🏻. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby, już wkrótce pokażę kilka ćwiczeń, które można wykonywać kiedy organizm całkowicie się zregeneruje po porodzie i kiedy lekarz wyrazi zgodę na aktywność fizyczną.💪🏻- napisała Anna Lewandowska.

3/6
Anna Lewandowska trenuje po ciąży
Instagram

Jeszcze tydzień temu Anna Lewandowska pisała, że trening musi poczekać. 

4/6
Szczupła Anna Lewandowska po porodzie
Instagram

Młoda mama zachwyca swoją figurą zaledwie kilka tygodni po porodzie.

5/6
Anna Lewandowska
Instagram
6/6
Lewandowska pierwsze zdjęcie sylwetki po porodzie
Więcej na temat Anna Lewandowska