Historia miłości Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina

Anna Karczmarczyk w ciąży?! Aktorka pokazała zaskakujące zdjęcie!

Historia miłości Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina

 

Najpierw ślub, a teraz dziecko? Anna Karczmarczyk pokazała na Instagramie zaskakujące zdjęcie! Aktorka pochwaliła się fotką, na której widzimy jej duży, ciążowy brzuch! Fani od razu zaczęli dopytywać, czy aktorka jest w ciąży!

 

Anna Karczmarczyk spodziewa się dziecka?

Aktorka znana z serialu "Za marzenia" w lipcu wyszła za swojego partnera, Pascala Litwina. Para utrzymała swój ślub w wielkiej tajemnicy przed mediami. O wszystkim poinformowali dopiero kilka dni po ślubie, gdy pochwalili się zdjęciami z uroczystości. W sukni ślubnej Ania wyglądała przepięknie, a do tego zachwycała figurą. Jak to się zatem stało, że teraz ma spory, ciążowy brzuszek?

Anna Karczmarczyk z ciążowym brzuszkiem
Instagram

Wszystko wskazuje na to, że to jedynie zdjęcie z planu zdjęciowego, do jednej z produkcji, w których gra Ania. Fani na początku zaczęli gratulować, a Magda Schejbal napisała z uśmiechem, że aktorka nie powinna w ciąży pić kawy :) Jedna z fanek napisała: "Maniutek pasuje Ci brzuszek", a Ania odpisała: "wszystko w swoim czasie". Zatem na gratulacje przyjdzie jeszcze czas :)

 

Zobacz: Anna Karczmarczyk pokazała piękne zdjęcie z wesela! Tak wyglądał pierwszy taniec młodej pary

 

Anna Karczmarczyk w lipcu wyszła za mąż!

Anna Karczmarczyk potwierdziła: "Mąż i Żona!" Pokazała suknię ślubną w całej okazałości!

Więcej na temat Anna Karczmarczyk
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33