Anna i Robert Lewandowscy na okładce Party
Newsy

Anna i Robert Lewandowscy na okładce "Party". Jak trenerka wspiera piłkarza przed Euro?

Anna i Robert Lewandowscy na okładce "Party". Jak trenerka wspiera piłkarza przed Euro?

Gwiazdami nowego magazynu "Party" są Anna i Robert Lewandowscy! Już niedługo zaczyna się Euro 2016, a więc oczy wszystkich kibiców w Polsce będą zwrócone właśnie na piłkarza. Nie może zawieść naszych oczekiwań, ale do tego niezbędne jest wsparcie Anny Lewandowskiej. Jak więc piękna trenerka dba o swojego męża? Tego dowiecie się w nowym numerze "Party". Co jeszcze?

Martyna Wojciechowska z córką! Marysia towarzyszy słynnej mamie w pracy. Skąd taka decyzja? Ponadto - pierwszy wywiad ze zwyciężczynią polskiego MasterChefa Junior - Natalią Paździor. Ponadto - najświeższe informacje z życia takich gwiazd jak Karolina Szostak, Justyna Steczkowska, Agata Młynarska czy Edyta Górniak. W numerze również wyjątkowy wywiad Karoliny Malinowskiej z Violą Kołakowską.

 

Nowe Party od jutra w sprzedaży!

 

Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska chwali Lewandowskiego: "Doskonale zaprogramowana maszyna". A co mówi o Ani?

 

Anna i Robert Lewandowscy na okładce Party

Karolina Malinowska, Dorota Gardias
ONS
Newsy
Karolina Malinowska została dziennikarką Party! Pierwszy wywiad? Z Dorotą Gardias!
Znamy szczegóły

Karolina Malinowska została dziennikarką! Modelka i blogerka będzie przeprowadzać wywiady z gwiazdami dla magazynu "Party". Na co dzień Karolina prowadzi własnego bloga, na którym z dużą dozą szczerości i dystansu opisuje swoje życie. Teraz ma okazję publikować na łamach "Party". Jak osoba doskonale znająca kulisy show-biznesu, idealnie sprawdzi się w roli dziennikarki, która namówi gwiazdy do  zwierzeń! Pierwsze wyzwanie? Rozmowa z pogodynką Dorotą Gardias, który można przeczytać w najnowszym numerze "Party". Obie panie przyjaźnią się od lat, więc czytając ten wywiad można odnieść wrażenie, że uczestniczy się w spotkaniu dwóch przyjaciółek. Nie zabrakło szczerych wyznań! O co Karolina Malinowska zapytała gwiazdę stacji TVN? Faceci, nieudane związki, samotne macierzyństwo - to tylko niektóre poruszone kwestie. Dorota Gardias o nieudanych związkach w wywiadzie Malinowskiej Karolina Malinowska zapytała Dorotę Gardias, jak podsumowuje swoje dotychczasowe życie miłosne. Na drodze ślicznej prezenterki nie brakowało trudnych chwil i nieudanych związków. Jak dziś ocenia jej Dorota? Czy uważa je za porażki, a może wręcz przeciwnie - wyciągnęła z nich naukę? Dla mnie związek między kobietą i mężczyzną jest czymś bardzo ważnym. Zbyt ważnym. Wina za jego koniec z reguły leży po obu stronach. Zawsze mi się wydawało, że trzeba być dla kogoś w stu procentach. Sądziłam, że jak będę tylko czekać w domu, stać przy garnkach, to będę super-partnerką. No bo przecież poświęcam wszystko... Dziś już wiem, że nie tędy droga. Bo prawda jest taka, że jako kobieta stajesz się wtedy nudna i przewidywalna. Zawsze się ograniczałam. Tak bardzo, że w pewnym momencie już było mało mnie we mnie. To nie może być atrakcyjne dla nikogo. I do tego wszystkiego przestajesz lubić siebie - wyznała szczerze Dorota Gardias. Ciekawi dalszego przebiegu...

Piotr Charaziński i Kacper Porębski na okładce Party
Newsy
Oto zwycięzcy plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 
Piotr Charaziński i Kacper Porębski na specjalnej okładce "Party"! 

I wszystko jasne! Zwycięzcami tegorocznego plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl zostali Piotr Charaziński i Kacper Porębski! Dzielił ich dosłownie jeden głos (na korzyść Piotra), więc uznaliśmy, że obaj się wielkimi wygranymi naszego głosowania, w który fani oddali w sumie ponad 1,5 mln głosów! Szczegółowe wyniki znajdziecie w najnowszym numerze magazynu "Party" - na jego odwrocie znajduje się właśnie specjalna okładka z chłopakami! Co znajdziecie w środku? Piotr Charaziński i Kacper Porębski zwycięzcami plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! W nowym numerze "Party" (od dziś w sprzedaży) znajdziecie wyniki plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Wygrali Piotr Charaziński i Kacper Porębski - TikTokerzy, którzy są również parą w życiu prywatnym. W środku znajdziecie wywiad z chłopakami! Jak przyjęli wiadomość o wygranej? Piotr: Od początku nastawiałem się na remis. Nie wyobrażałem sobie, że któryś z nas mógłby być lepszy. W końcu tworzymy zgrany duet nie tylko w social mediach, ale także w życiu. Wszystko robimy razem. Ja nie istnieję bez Kacpra, a on beze mnie! Kacper: Ten wynik to dla nas wspaniała nagroda. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali we wszystkich turach, często przecież zarywając noce i szkołę, by oddawać na nas głos co 5 sekund. Czujemy radość i ogromne wzruszenie. Cały wywiad - tylko w nowym numerze "Party"! Ponadto - w środku ranking z TikTokerami, którzy zajęli kolejne miejsca. Gratulacje dla wszystkich! Okładkę znajdziecie na odwrocie tej okładki magazynu "Party":  

Beata Kozidrak w ramonesce
Newsy
Beata Kozidrak wyznaje na okładce "Party": "Jestem szczęśliwa". To zasługa nowej miłości?
Beata Kozidrak wyznaje na okładce "Party": "Jestem szczęśliwa". To zasługa nowej miłości?

Beata Kozidrak na okładce nowego numeru "Party"!  Gwiazda niedawno rozwiodła się ze swoim mężem Andrzejem Pietrasem i teraz skupia się na koncertach, ale czy w jej życiu znajdzie się miejsce na nową miłość? W rozmowie z magazynem piosenkarka zdradziła, że jest szczęśliwa. Czy to zasługa nowej miłości? Tego dowiecie się z magazynu! Co jeszcze w poniedziałkowym numerze "Party"?   Beata Tadla i Jarosław Kret zostali bez pracy! Najpierw posadę w "Wiadomościach" straciła Beata Tadla, a teraz jej ukochany Jarosław Kret został zwolniony ze stacji po 14 latach pracy jako prezenter pogody. Co z ich karierą? Czy słynny pogodynek znajdzie pracę w innej stacji? Czy Beata Tadla weźmie udział w znanym show? Odpowiedzi w nowym numerze "Party"! Ponadto znajdziecie artykuł o walce Artura Boruca z byłą żoną  o opiekę nad synem oraz wywiad z Olą Kwaśniewską.       ZOBACZ:  Uśmiechnięta Kozidrak na rozprawie rozwodowej! To już koniec jej małżeństwa? Znamy prawdę! ZDJĘCIA   Beata Kozidrak na okładce "Party" W nowym numerze "Party" znajdziecie artykuł o Beacie Tadli i Jarosławie Krecie oraz wywiad z Olą Kwaśniewską    

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner