Anna Czartoryska przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość. Okazuje się, że aktorka urodziła trzecie dziecko! Szczęśliwa mama w swoim najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że maleństwo przyszło na świat kilka dni temu. Jakiej płci jest dziecko? Anna Czartoryska pokazała zdjęcie i zdradziła, że urodziła syna! Aktorka przyznała, że ona i chłopiec czują się dobrze. Anna Czartoryska zdradziła przy okazji, jakie imię wybrała dla syna!

Reklama

Anna Czartoryska urodziła trzecie dziecko

O tym, że Anna Czartoryska jest w ciąży, media poinformowały w listopadzie 2018 roku. Teraz trzecie dziecko aktorki jest już na świecie. Gwiazda "Miłości nad rozlewiskiem", która jest już mamą Ksawerego i Janiny, powitała na świecie drugiego syna. Jakie imię otrzymał chłopiec? To Antoni!

Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego????????Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami. ???? #babyboy

Internauci ruszyli z gratulacjami. Wpisy pod zdjęciem szczęśliwej mamy i jej syna opublikowały m.in. Katarzyna Zielińska, Anna Dereszowska i Joanna Koroniewska.

- Ale czad! Ściskamy Antośka❤️❤️❤️❤️ i Ciebie Aniu! Rewelacja! - napisała Katarzyna Zielińska.
- ????????????????Gratulujemy Kochani???????????????? - skomentowała Joanna Koroniewska.
- Gratulacje Aniu!!! Wszelkiej pomyślności dla Was!❤️❤️❤️- gratulowała Anna Dereszowska.

Zobaczcie piękne zdjęcie Anny Czartoryskiej z synkiem!

Gratulujemy!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama