Anna Czartoryska nie pracuje już ze Ślotałą
ONS

Anna Czartoryska po ślubie dość regularnie pojawia się na salonach, ostatnio wystąpiła również w roli prowadzącej imprezy "Róże Gali". Podczas oficjalnych wyjść zawsze prezentowała się z klasą i smakiem, a jej stylowi ciężko było cokolwiek zarzucić. Przypomnijmy: Anna Czartoryska na zakupach poszukuje stylizacji na wielkie gale

Najczęściej za ubiór Czartoryskiej odpowiadała była dziewczyna Borysa Szyca, Zofia Ślotała. Obie panie prywatnie nawet się nieco zaprzyjaźniły, więc zdawało się, że taka współpraca przetrwa jeszcze przed długi czas. Od jakiegoś czasu jednak Anna stawiała na samodzielnie wybrane kreacje i w programie "Gwiazdy na Dywaniku" wyznała, że już nie korzysta tak często z modowych porad Zosi. Dziennik "Fakt" donosi natomiast, że aktorka całkowicie zerwała współpracę z młodą stylistką. Powodem miała być niedyskrecja Ślotały.

Zosia Ślotała, z którą współpracowałam przez długi czas, bardzo dużo mnie nauczyła i dzisiaj rzadziej współpracujemy, a to chyba wynika z faktu, że ja już wiele się nauczyłam i bardzo dużo wiem - tłumaczyła jeszcze niedawno Czartoryska w programie Joanny Horodyńskiej.


Ślotała prowadzi swój kącik w "Dzień Dobry TVN", więc na brak zajęć póki co nie narzeka. Czartoryska zatrudni nową stylistkę czy będzie ubierać się sama?

Aktualizacja: Oficjalne stanowiska menadżera Anny Czartoryskiej w sprawie współpracy z Zofią Ślotałą:

Chciałbym zaprzeczyć tym plotkom, a przy okazji potwierdzić nadal trwającą współpracę między Paniami. Potwierdzeniem moich słów jest przygotowana przez Zosię między innymi stylizacja Ani na Róże Gali:-)))


Zobacz: Sablewska i Ślotała w zimowych płaszczach na zakupachSzafa Anny Czartoryskiej: