Anja Rubik przykuwa uwagę fotoreporterów za każdy razem, jak tylko pojawi się publicznie. Tak było i tym razem! Podczas gali amfAR, na której pojawiła się polska piękność pojawiły się spostrzeżenia, jakoby modelka odrobinę przybrała na wadze. Za tymi doniesieniami szybko poszły plotki o tym, że być może Anja szykuje się do roli mamy. Zobacz też: Anja Rubik poprosiła męża o nietypowy prezent na urodziny. Sasha jej odmówił

Reklama

W najnowszym wydaniu magazynu "Flesz" możemy przeczytać, że, Anja już jakiś czas temu wyznała, że ma pełną świadomość, że pierwsze dziecko powinna urodzić w przeciągu najbliższych kilku lat. Menedżerka gwiazdy - Lucyna Szymańska, zdementowała plotki, jakoby modelka już spodziewała się dziecka:

Anja nie jest w ciąży, ale z każdym rokiem intensywniej o tym myśli i zapewne już niedługo będę ogłaszać dobrą nowinę.

Anja pracuje obecnie nad kilkoma nowymi projektami, więc czy ewentualna ciąża mogłaby zaszkodzić top modelce?

Absolutnie nie. Anja ma już taką pozycję w świecie mody, że o to może być spokojna. Zwłaszcza, że trend się zmienia. Klienci chętnie zatrudniają do kampanii modelki w ciąży. Nawet na wybiegach coraz częściej można zobaczyć przyszłe mamy eksponujące brzuszek - powiedziała "Fleszowi" Szymańska.

Myślicie, że już wkrótce możemy się spodziewać informacji o ciąży Anji?

Zobacz na Polki.pl: Jak przygotować się do ciąży?

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama