Aneta Zając zachwycona Miśkiem Koterskim
ONS

TYLKO U NAS! "Jak nie zwariować w show biznesie?" będzie radzić Aneta Zając. O co chodzi?

Aneta Zając zachwycona Miśkiem Koterskim
ONS

Aneta Zając ma pomysł na własny program! Jaki? Gwiazda chce pokazać, jak wygląda życie gwiazdy w Polsce i co zrobić, by móc się oderwać od ścianek i premier i żyć normalnie. Tytuł? „Jak nie zwariować w show biznesie”! Skąd ten pomysł?

Aneta Zając będzie mieć własny program. Jaki?

Aneta Zając po wygranej w „Tańcu z Gwiazdami” otrzymała dużo propozycji i wzięła udział w kilku projektach. Zając odważyła się też na rozbieraną sesję w "Playboyu". Gra teraz w sztuce teatralnej „Kiedy kota nie ma” i od lat w serialu "Pierwsza Miłość". I pomimo że nie narzeka na brak zajęć, nie mogliśmy zobaczyć jej w żadnej nowej roli serialowej. Jak dowiedziało się Party.pl, Zając nie będzie już czekać z założonymi rękami na propozycję własnego programu!

Aneta jest w trakcie współtworzenia scenariusza nowego programu telewizyjnego. Ma to być podróżniczo-przygodowa telenowela dokumentalna, w której odkrywałaby i testowała w Polsce miejsca przyjazne jej samej jako aktorce, matce, kobiecie i fance sportów. Będzie szukać miejsc na oderwanie się od rzeczywistości i złapanie dystansu. Aneta chce pokazać, że w Polsce jest mnóstwo takich miejsc i z tym pomysłem zwróci się do stacji telewizyjnych – mówi Party.pl znajoma aktorki.

Podoba Wam się pomysł Anety Zając?

 

Zobacz: Aneta Zając odprowadza synów do przedszkola. Urocza rodzina :) ZDJĘCIA

Aneta Zając i Patryk Pniewski:

Aneta Zając, Patryk Pniewski
Instagram

Aneta Zając, ramówka Polsat 2015

Aneta Zając z synami:

Aneta Zając w szaliku w kratkę z synami w szarych dresach na ulicy

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51