Aneta Zając i jej synowie: Michał i Robert Aneta Zając i jej synowie: Michał i Robert
Aneta Zając
East News

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk mają dwóch synów - powitali ich na świecie wiosną 2011 roku. Choć trudno w to uwierzyć, Robert i Michał mają już osiem lat! Jak informowaliśmy w najnowszym "Party", sąd ograniczył prawa rodzicielskie Mikołajowi w stopniu pozwalającym matce samodzielnie decydować o niektórych kwestiach związanych z synami. Ale wyrok jest nieprawomocny.

Na co dzień Michałem i Robertem opiekuje się Aneta Zając, która bardzo dba o ich prywatność. Aktorka jest aktywna na Instagramie i czasem pokazuje na nim swoich synów, jednak nigdy nie publikuje zdjęć, na których widać ich twarze.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia synów Zając i Krawczyka! To już naprawdę duzi chłopcy!

Zobacz także: TYLKO U NAS! Aneta Zając znowu zakochana! Kim jest jej nowy partner?

1/6
Aneta Zając i jej synowie: Michał i Robert

Jak Anecie Zając udaje się pogodzić pracę z opieką nad synami?

Jestem bardzo dobrze zorganizowaną osobą. Oczywiście nie dawałabym sobie tak dobrze rady, gdyby nie pomoc dziadków. Jednych i drugich - dodała Aneta Zając.

2/6
Aneta Zając i jej synowie: Michał i Robert

Aneta Zając stara się wpajać synom najważniejsze wartości:

Uczę ich tego, że nieważne jest to, jakim jeździsz samochodem, tylko to, jakim jesteś człowiekiem. Ale zależy mi na tym, żeby znali wartość pieniędzy i potrafili je szanować. Dlatego każdego z nich namawiam do oszczędzania. Moi synkowie mają już swoją świnkę skarbonkę. Nauczyli się, jakie korzyści płyną z oszczędzania, wiedzą, że cierpliwość popłaca - powiedziała w rozmowie z Party Aneta Zając.

3/6

Aneta Zając stara się regularnie publikować posty na Instagramie. Pokazuje na nim swoje prywatne życie, jednak robi to rozważnie - Aneta zdecydowała się nie publikować wizerunku jej synów.

4/6

Aneta Zając w tym roku obchodziła Halloween. To święto spodobało się jej synom. Sami spójrzcie na ich odważne kostiumy!

5/6

Aneta Zając cieszy się z tego, co ma i korzysta z życia. Jak? Aktorka uwielbia podróże, oczywiście zawsze towarzyszą jej synowie. Ostatnio Aneta Zając razem z Robertem i Michałem poleciała do Włoch.

Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie.

6/6

Robert i Michał to bardzo aktywni chłopcy. Latem uwielbiają jeździć na rowerze, a zimą niestraszne im są mrozy, dlatego z chęcią zakładają łyżwy!

Więcej na temat Aneta Zając