Aneta Todorczuk-Perchuć w ciąży
ONS
Newsy

Nowa ciąża w show-biznesie? Todorczuk podkreśliła wyraźnie zaokrąglony brzuszek na imprezie

Czy czegoś nie wiemy?

Aneta Todorczuk-Perchuć od niedawna może cieszyć się nową posadę w TVN. Aktorka została trenerką w programie "Mali Giganci", gdzie wraz z dzieciakami przygotowuje się do występów przed jury. Ostatnio skomentowała też specyficzne poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego, który jest jednym z jurorów. Zobacz: Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby"

Wczoraj gwiazda pojawiła się na gali rozdania nagród MocArty, gdzie zaprezentowała się w dopasowanej sukience od TOMOATOMO. Na ściance dało się zauważyć nieco zaokrąglony brzuszek, co może wskazywać, że aktorskie małżeństwo zdecydowało się na powiększenie rodziny. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ moda na ciążowe brzuszki na salonach trwa, a Todorczuk-Perchuć promienieje.

A może to tylko kilka nadprogramowych kilogramów? Albo źle dobrana sukienka? Musimy poczekać na komentarz samej zainteresowanej.

AKTUALIZACJA:

Aneta odniosła się do spekulacji:

O masz. Człowiek pójdzie na dobrą kolację z dawno nie widzianym mężem i już spekulacje... Nie, przykro mi ale nie bedzie trzeciego Perchuciątka! - napisała na Facebooku

 

Zobacz: 5 fałszywych objawów ciąży 

Ciężarna Dereszowska poprowadziła imprezę:

Aneta Todorczuk Perchuć o karierze
ONS
Newsy
Todorczuk-Perchuć narzeka na swoją karierę i zarobki: Za rzadko jestem zapraszana na castingi. Tęsknię za serialem
Teraz występuje w Małych Gigantach

Aneta Todorczuk-Perchuć jest jedną z gwiazda nowego show TVN - Mali Giganci. Aktorka opiekuje się grupą dzieci, którzy muszę wystąpić przed wymagającym jury. Jako matka dwójki pociech, ma ogromne doświadczenie. Przypomnijmy: Mali giganci: Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby" Coraz rzadziej Anetę możemy jednak oglądać w polskich filmach i serialach. W rozmowie z Show gwiazda przyznała, że jest za rzadko zapraszana na castingu o z tego powodu tęskni za rolą w serialu i filmie: Zdecydowanie za rzadko jestem zapraszana. Częściej pojawiają się tam osoby, które już są znane z popularnych przedsięwzięć, które bywają i są popularne, więc koło się zamyka . Tęsknię za kinem i rolą w serialu - mówi Todorczuk obala również mit z kolosalnymi zarobkami gwiazd za jeden dzień pracy na planie filmowym: Tak, ludziom wydaje się, że aktorzy zarabiają krocie, gdy patrzą, jakie są stawki za jeden dzień zdjęciowy. Ale nie zdają sobie sprawy, że takich dni w miesiącu jest dwa albo trzy i nie ma nic więcej. - przekonuje Co o tym myślicie? Zobacz: Matka Polka Terrorystka: macierzyństwo wg aktorki Anety Todorczuk-Perchuć Pierwszy odcinek Małych Gigantów:

Aneta Todorczuk-Perchuć o poczuciu humoru Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Mali giganci: Ogromne wyzwanie trenerów. "Dzieci mają być przygotowane na poczucie humoru Kuby"
Sporo ciekawostek na temat show

Już niedługo na antenie TVN pojawi się nowy program, "Mali Giganci", w którym udział będą brały dzieci posiadające jakieś talenty i uzdolnienia. Już teraz show cieszy się dużym zainteresowaniem. Jednak są także pewne problemy, które dostrzegła Agnieszka Chylińska . Zobacz:  Chylińska o problemach w "Małych Gigantach": Największym są rodzice W jury programu oprócz artystki zasiada również Kuba Wojewódzki , który słynie ze swojego specyficznego poczucia humoru, które niekoniecznie może sprawdzić się przy współpracy z dziećmi. Jedna z trenerek pracująca przy show, Aneta Todorczuk-Perchuć wyznała w rozmowie z tvn.pl, że uczestnicy są przygotowywani do tego, że żarty showmana mogą być nieco inne niż reszty jurorów. Aktorka jest jednak pewna, że dziennikarz jako inteligentny mężczyzna da sobie radę: Myślę, że Kuba jest takim profesjonalistą, że sobie poradzi. Myślę, że też naszą rolą jest przygotować dzieci na poczucie humoru Kuby, bo może część nie ogląda telewizji i nie wie, kto to w ogóle jest. Wydaje mi się, że on jest na tyle inteligentny, że nie będzie okrutny wobec dzieci.  Jesteście ciekawi jak sobie poradzi? Zobacz:  Tymański już nie przyjaźni się z Wojewódzkim? Wymienił sporo negatywnych cech Kuby     Dziewczyna Wojewódzkiego reklamuje ekskluzywny butik:

Aneta Todorczuk-Perchuć z dziećmi
Mat. prasowe
Newsy
Aneta Todorczuk-Perchuć z dziećmi już widziała „Angry Birds Film”! Jak im się podobało? WIDEO
Aneta Todorczuk-Perchuć z dziećmi już widziała „Angry Birds Film”! Jak im się podobało? WIDEO

Aneta Todorczuk-Perchuć z mężem Marcinem Perchuciem i dziećmi – córką Zosią i synkiem Stasiem zrcenzowali "Angry Birds Film". Cała rodzinka jest ambasadorami akcji „Rodzina do kina” w sieci Multikino. Aktorka i jej rodzina mieli okazję, by przenieść się na bajkową wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe, kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują! Czy film im się spodobał? Dowiecie się z recenzji wideo!   Akcja "Rodzina do kina" sieci Multikino   Dzięki akcji „Rodzina do kina” rodzic przy zakupie biletu ulgowego dla dziecka na ten sam film, za swój może zapłacić mniej.   Zobacz też: Todorczuk pierwszy raz tak szczerze o kryzysie w małżeństwie. Nie zawsze było tak kolorowo.   Aneta Todorczuk-Perchuć w kinie z dziećmi.   Jak podobał im się "Angry Birds Film"?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner