Tomasz Karolak w Ameryka Express Tomasz Karolak w Ameryka Express
Tomasz Karolak w Ameryka Express
1/4
Tomasz Karolak w Ameryka Express

 

Ostatni odcinek programu "Ameryka Express" był bardzo dramatyczny. Uczestnicy, jak zwykle mieli do wykonania zadanie, a potem ich celem było dotarcie do punktu kontrolnego. Kiedy wszyscy wykonali zadanie polegające na odtworzeniu totemu, przyszedł czas, aby znaleźć środek transportu, który pozwoli na dotarcie do mety. 

 

Tomasz Karolak, Urbański, Lara i Piotr mieli wspólnie jechać autokarem. Kiedy czekanie wydłużało się, a autobusu nie było, zdecydowali się na inny środek transportu. Jak się okazało potem autokar miał wypadek! Jaka była reakcja uczestników na dramatyczne wydarzenia? Zobacz, co zrobił Tomasz Karolak!

 

Zobacz: Tomasz Karolak ma nową dziewczynę! Kim jest Magdalena Malicka? Spotykała się ze znanym raperem!

2/4
Tomasz Karolak w Ameryka Express

 

Uczestnicy dopiero wieczorem zostali poinformowani, że autokar, na który czekali nie przyjechał ponieważ spadł w przepaść. W tym dramatycznym wypadku zginęli ludzie. To wydarzenie wstrząsnęło wszystkimi uczestnikami, ale najbardziej dotknęło Tomasza Karolaka. Zdenerwowany postanowił zrezygnować z dalszego udziału w programie "Ameryka Express"!

 

To ten etap w ogóle nie powinien był się odbyć. Powinniśmy dostać sms-a. W tej sytuacji ja i Kuba zrezygnujemy dobrowolnie z tego programu, już to ustaliliśmy. Lara i Piotr niech zostaną. My to mamy już obgadane. Autobus nie przyjechał, zginęli ludzie. Tę informację otrzymaliśmy dopiero wieczorem - powiedział wzburzony Karolak. 

 

Uważacie, że realizatorzy programu powinni wcześniej poinformować uczestników o dramatycznym wydarzeniu? Zobacz, kto odpadł z programu.

3/4
East News

 

Z programu powinna odpaść para, która do punktu kontrolnego dotrze jako ostatnia. W tym wypadku były to dwie pary: Tomasz i Kuba oraz Lara i Piotr. Jednak pod wpływem ogromnych emocji związanych z wypadkiem autokaru, Karolak zdecydował się opuścić program!

 

Ja mam taką propozycję, że ja i Kuba rezygnujemy z programu. Wtedy Lara i Piotrek zostają i będziecie mieli jasną sytuację. Mówię to z pełną odpowiedzialnością - powiedział Karolak.

 

Kto w takim raziem odpał z programu? Zobaczcie w galerii!

4/4
Mat. prasowe

 

Zaskakująca jest decyzja produkcji, która ostatecznie postanowiła, że w tym odcinku "Ameryka Express" nikt nie odpada. Stało się tak, dlatego, że przez wypadek autokaru, który nie przyjechał po uczestników, nie wszyscy mieli równe szanse. 

 

Tak emocjonującego odcinka jeszcze nie było! Zgadzacie się z nami?

 

Więcej na temat Tomasz Karolak