Allan Krupa pali papierosy na ulicy

Te zdjęcia będą kolejnym ciosem dla Edyty Górniak. Jej syn znów został przyłapany z papierosem w ustach. Tym razem Allan Krupa spacerował po Warszawie w towarzystwie bliskiej osoby z rodziny. 15-latek zupełnie się nie krępował i raz po raz zaciągał się papierosem. Jak na te zdjęcia zareagowała jego mama? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii!

1/4
Allan Krupa pali papierosy na ulicy

Allan Krupa pali papierosy na ulicy

Allan Krupa niedawno skończył 15 lat. Wygląda na to, że nastolatek uznał, że to dobry moment, aby ujawnić się ze swoim nałogiem. Gdy jego rówieśnicy palą papierosy kryjąc się za murami szkoły lub domu, on bezpardonowo przechadza się z papierosem w ustach. Co ciekawe, starsza opiekunka, która mu towarzyszyła, nie zwróciła mu nawet uwagi. Być może dla niej widok 15-latka z papierosem w ustach jest zupełnie normalny...

2/4
Allan Krupa pali papierosy na ulicy

Jak na te zdjęcia zareagowała Edyta Górniak? Z pewnością nie było jej do śmiechu. Tym bardziej, że to nie pierwszy raz, kiedy jej 15-letni syn został sfotografowany z papierosem w ustach...

3/4
15-letni Allan, syn Edyty Górniak pali papierosa

Przypomnijmy, że niedawno internet obiegły podobne zdjęcia zrobione podczas 15. urodzin Allana Krupy, które mama wyprawiła mu w Sopocie. Wyluzowany nastolatek wyszedł wtedy przed lokal, w którym się bawili, na tzw. "dymka". Gdy Edyta Górniak zobaczyła go z papierosem, była ponoć wściekła i zrobiła mu w hotelu karczemną awanturę. 

Nie chciała robić tego przy gościach, zwłaszcza że Allan mówił jej, że wychodzi się przewietrzyć - twierdził informator "Super Expressu".

A jak tłumaczył się z tej sytuacji Allan Krupa?

Oj już nie wypominajcie mi wczorajszego wieczoru. Mama wystarczająco suszyła mi głowę za ten urodzinowy "parowóz" - stwierdził syn gwiazdy.

Zobacz także: Edyta Górniak urządziła Allanowi awanturę! Gwiazda jest wściekła na swojego syna

4/4
Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze

Czy Edyta Górniak powinna ukarać syna za takie zachowanie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać, co myślicie o tej sytuacji.

 

Więcej na temat Allan Krupa